РСУ обговорить Регламент з'їзду та сплату судового збору
Политикаzib.com.ua02 апреля 2015

РСУ обговорить Регламент з'їзду та сплату судового збору

2 квітня 2015 року о 10.00 у приміщенні Державної судової адміністрації України (м. Київ, ул.Липська, 18/5) відбудеться засідання Ради суддів України. Як повідомили "ЗіБ" у РСУ, на порядку денному наступні питання: - затвердження нової редакції Положення про автоматизовану систему документообігу; - підготовка змін до Регламенту з'їзду суддів України; - про порядок скликання та проведення спільних зборів суддів місцевих загальних судів; - результати обговорення проекту "Система оцінки якості роботи суду: стандарти, критерїі, показники, методи"; - про встановлення в судах інформаційно-платіжних терміналів для сплати судового збору та запровадження механізмів сплати судового збору через веб-портал судової влади; - показники результативності здійснення правосуддя за даними судової статистики за 2014 р.;

- план заходів щодо приведення приміщень загальних, окружних адміністративних, господарських судів та відповідних апеляційних судів у стан, що за основними параметрами забезпечує належні умови для здійснення правосуддя;

- інформація ДСА щодо погашення кредиторської заборгованості судів загальної юрисдикції за капітальними видатками за 2013 - 2014 рр. Довідки за телефоном: (044) 277-76-34, (044) 277-76-69.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кайфуй пока молода ленка
Америка не с вами, а в вас, во всех ваших дырах! И садомазохистским способом всех вас имеет! А вы получаете удовольствие от этого.
Елена
Аналогично,а воот Роооджер,он интересуется то Мальтой,то Парижем,то Веной,а особенно его интересует улица Красных фонарей в Амстердаме,ха.
ПОПРАВКА НА ВЕТЕР
Америка не с вами, а в вас, во всех ваших дырах! И садомазохистским способом всех вас имеет! А вы получаете удовольствие от этого.
Луна-2
Лично я против войны-всякой и гражданской и мировой и локальной .Мне Елена ИНТЕРЕСЕН МИР В КОТОРОМ Я ЖИВУ - И ПУСТЬ ОН ВСЕГДА ОСТАНЕТСЯ СО МНОЙ!!
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ
А что это за громадська организация такая - ССКП ? КПСС напоминает.
Елена
Я всегда это говорила.
ера
Пусть будет...здорова...Америка...только "щупальца" свои пусть уберет...и не зли народ, Елен ...своими "зюминками"...апчхи...