Политикаwww.golos.com.ua28 сент.

Рухаємось до Європейського Союзу і НАТО

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грецької Республіки в Україні Георгіосом Пукаміссасом, який завершує свою каденцію в Україні. Дмитро Разумков подякував пану Послу за активні зусилля у напрямі розвитку взаємовигідних українсько-грецьких відносин, зокрема, в контексті зміцнення міжпарламентської взаємодії. Голова Верховної Ради високо оцінив позицію Греції щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України. Під час розмови Дмитро Разумков наголосив, що пріоритети України не змінилися. «Ми рухаємось до Європейського Союзу і НАТО», — сказав він і подякував грецькому народові за сталу підтримку нашої країни у Європі і світі. Політик також висловив сподівання на плідну взаємодію України і Греції у майбутньому. Глава парламенту, як повідомили в прес-службі апарату Верховної Ради, наголосив, що в нинішніх унікальних умовах, коли об’єдналися три вертикалі влади заради здійснення реформ, український парламент змушений працювати у «турборежимі», ефективно і якісно, наздоганяючи втрачені можливості. «Ми розуміємо свою відповідальність і кредит довіри, який український народ дав новим політикам, тому саме з цим пов’язана швидка робота парламенту заради реформ в Україні та детінізації економіки — щоб надати можливість бізнесу вийти з тіні», — підкреслив він. На переконання Голови Верховної Ради, такі кроки дадуть можливість інвесторам заходити в Україну і вести тут свій бізнес. Запорукою цього мають стати зміни судової системи та забезпечення рівного доступу до правосуддя, зазначив Дмитро Разумков і запросив грецьких бізнесменів приходити в Україну. Зокрема, він повідомив про проведення форуму щодо відновлення Донецької і Луганської областей у жовтні цього року в Маріуполі. «Буде важливий захід, який, сподіваюсь, дасть поштовх для створення умов щодо відновлення і повернення територій», — сказав він, зауваживши, що повернути території можна дипломатичним шляхом через відновлення економіки, психологічний та переговорний процеси. «Створюючи необхідні умови, ми зможемо повернути людей ментально і фізично, а разом з цим повернемо і території», — зазначив Голова Верховної Ради України. Своєю чергою Георгіос Пукаміссас високо оцінив рівень останніх двох виборчих кампаній в Україні: «Це досягнення, за які український народ має бути гордий, нові політики починають у гарних умовах».

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!