Саакашвілі готовий повернутися в Грузію, якщо отримає запрошення від об'єднаної опозиції
Политикаua.interfax.com.ua10 ноября 2020

Саакашвілі готовий повернутися в Грузію, якщо отримає запрошення від об'єднаної опозиції

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі вдруге в останні дні звертається до лідерів опозиційних партій, що об'єдналися під протестним рухом з призначення нових парламентських виборів, з пропозицією запросити його на батьківщину.

"Якщо вся об'єднана опозиція прийме таке рішення, у мене буде легітимне право повернутися", - написав у понеділок у соцмережах Саакашвілі.

При цьому зазначає, він не бажає, щоб його приїзд до Грузії став приводом для розбрату в опозиції. Колишній президент також пише, що чекає рішення об'єднаної опозиції і готовий взяти квиток на батьківщину.

Кілька днів тому один із нині найближчих соратників Саакашвілі, кандидат в депутати в списку його партії "Єдиний національний рух" Губаз Саникідзе в політичному ток-шоу на опозиційному телеканалі "Мтаварі архі" поставив запитання присутніх лідерам опозиційних партій - "А чи не настав час, щоб ми запросили до Грузії Саакашвілі?". Реакція опозиційних лідерів була негативною.

Також кілька днів тому грузинські ЗМІ оприлюднили запис телефонної розмови між Саникідзе і дядьком Саакашвілі - колишнім полковником КДБ СРСР Тимуром Аласанія. У цій розмові Аласанія дає доручення продовжувати протест опозиції, не визнавати вибори, не вступати в переговори з владою, максимально інформувати міжнародні структури про рух протесту в Грузії і, головне, створити опозиційний уряд національної згоди.

На думку місцевих незалежних експертів, поява Саакашвілі в політичному житті Грузії порушить "крихкий" мир між вісьмома опозиційними партіями, котрі пройшли до парламенту, що домовилися не визнавати парламентські вибори і не брати депутатські мандати.

Раніше Саакашвілі не раз заявляв, що приїде до Грузії, але так і не приїхав, мабуть, побоюючись затримання за кількома заочно винесеними грузинським судом вироками.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Так самые патриоты и так подальше от России... Например в канадщине
Луна-2
Есть ...Но укро-патриоты будут ассоциировать её с красной звездой из Кремля...У этих упоротых обезьян слишком развита ненависть к России. Поэтому, все что кажется нам нормальным, для них это вызывает шок.вот и придают главной ёлке страны такой уродливый вид.Лишь бы подальше от России.
е
Елена, ты конечно будешь комментировать столь великие достижения Украины по руководством твоих героев... Ждемс
е
Кроме тебя, сидишь тут безработная и злобно шипишь на всех кто зарабатывает своим трудом
е
Ага не испортит...а продолжение при сказки не помнишь?))) но ты продолжай верить.. И займись наконец делом, а то пенсии не будет..
е
Конечно, а приведенные случаи это обыденности не стоящая внимания, ведь так?
е
Ну свидомые укры тоже не хотят жить в Украине, не подскажешь почему?