Саакашвілі назвав колегам зі США пріоритетні реформи в Україні
Политикаaspi.com.ua24 мая 2020

Саакашвілі назвав колегам зі США пріоритетні реформи в Україні

Міхеїл Саакашвілі, керівник Виконавчого комітету Національної ради реформ при президенті України, висловився щодо майбутніх дій. Політик обговорив з колегами зі США план з відновлення імпульсу реформ.

Судова та митна реформи, запуск Київського фінансового центру і «регуляторна гільйотина» – основні теми при обговоренні із представниками Американської торговельної палати в Україні. Про це стало відомо 24 травня за результатами відповідної онлайн-зустрічі.

Колишній президент Грузії висловився щодо галузевих пріоритетів. Саакашвілі зазначив, що планує втілювати план створення Офісу досягнень і результатів (Delivery and Results Office). Чітка комунікація допоможе реалізації. Основними напрямками будуть зміни у певних галузях.

Андрій Гунда, президент Американської торговельної палати в Україні, подякував Саакашвілі за конструктивну дискусію. Він сподівається, що спільна співпраця допоможе залучити інвестиції.

Раніше ASPI news повідомило, що Саакашвілі зізнався в прямому ефірі про причетність до призначення Джо Байдена на посаду віце-президента США. Також колишній екс-президент Грузії пояснив свої слова про відмову від кредиту МВФ.

Написать комментарий