Политикаespreso.tv30 окт.

Сакварелідзе заявляє про несправедливий відбір в Антикорупційну прокуратуру

Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе заявляє, що конкурсна комісія з відбору до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури несправедливо відмовила всім працівникам Генеральної інспекції. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе. "Генеральна інспекція - служба, яка всього за пару місяців роботи, маючи мінімальну кількість працівників, змогла показати гідний результат у боротьбі з нечистими на руку прокурорами. Деякі із цих молодих людей бачили себе у майбутньому частиною саме Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і подали свої документи для участі в конкурсі", - пише Сакварелідзе у Facebook. Однак конкурсна комісія відмовила їм усім, посилаючись на закон "Про прокуратуру". Згідно з ним, до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не можуть потрапити особи, які протягом п'яти року працювали у спеціально уповноважених підрозділах із боротьби з корупцією. Сакварелідзе стверджує, що Генеральна інспекція "спеціально уповноваженим підрозділом" не була, а отже закон трактують некоректно.

Нагадаємо, Євросоюз та МЗС опублікували офіційну заяву про недовіру членам конкурсної комісії. Захищаючи одіозних прокурорів, Віктор Шокін фактично оголосив війну МЗС та відмовився виконувати вимоги Плану дій щодо візової лібералізації.

💬 Последние комментарии
Елена
И у нас состоится турнир и шахматный и рыцарский и по поеданию большого количества сала на время, всему свое время.
Елена
Всё что не касается Роджера и моих дискуссий с ним, является стебом, понятно?сто раз писала.
Гость
В таком случае, это пиздец. Ведь люди привыкли, а потом вдруг раз и поменяют в недалекое будущее. у всех возникнут проблемы.
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ.
КАК ТАМ тРУПЧИНОВ - КОПАЕТ ОКОПЫ ПОД кУЕВОМ, ИЛИ НАДЕЕТСЯ НА МОБИЛИЗОВАННЫХ ЖЕНЩИН?
Игбун Хохлов
Да, да, Остап это говорил. Когда лохов разводил. А еще он говорил, что в Васюках состоится первый межгалактический шахматный турнир.
Игбун Хохлов
Украинские ученые открыли новый химический элемент: пэрэмогий. Но он неустойчивый и быстро распадается на зрадий и ганьбий.
Елена
Да а что? можно подумать ты тут сидишь и пишешь от большого ума и огромной необходимости,тоже от нехер делать читаешь и пишешь дребедень,а меня в этом попрекаешь,зеркало возьми и прочитай перед ним свой комментарий.точка.