Серби хочуть вийти зі складу Боснії та Герцеговини - ЗМІ
Политикаwww.ukrinform.ua14 февраля 2020

Серби хочуть вийти зі складу Боснії та Герцеговини - ЗМІ

Республіка Сербська, яка є складовою частиною Боснії та Герцеговини, взяла курс на вихід з цієї держави.

Про це заявив член Президії Боснії та Герцеговини серб Мілорад Додік, повідомляє Telegraf.

"Сербський член президії Боснії та Герцеговини Мілорад Додік заявив, що Республіка Сербська стала на шлях виходу з держави, і повернення назад не буде", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Додік сказав, що у республіки є два варіанти: тихо піти геть - або ж бути знищеною з допомогою "смертельного" пакету, сформованого міжнародним співтовариством разом із боснійською стороною.

"Ми це зробимо, і нас не зупинять ні США, ні хтось інший, бо ми вважаємо, що Дейтонська угода була порушена, насамперед втручанням міжнародного чинника", - додав Додік.

Як відомо, Дейтонська угода — мирний договір, підписаний з ініціативи Великої Британії та США між учасниками громадянської війни в Боснії та Герцеговині у листопаді 1995 року в американському місті Дейтон.

За цією угодою Боснія та Герцеговина залишалася єдиною державою, що складається з двох суб’єктів з єдиними інститутами влади: Федерації мусульман і хорватів та Республіки Сербської.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Валькин DEAD
Возвращение живых мертвецов Порошенка... у Шария уже дымит пукан. То с чем так долго #дидывАивала Партия Шария оказалось живее живых !!! Шарий! где ты там на чужбине в карантине? читай\подписывайся на НК, что бы ничего не пропустить! ыыыыы
Ихтамнет в Италии
Российские военные медики в Италиии, лишают Украинцев халявной недвижимости от старых пердунов, которым они годами так тщательно мыли жопы и чистили унитазы
георгий
ГЛАВНЫМ СИМПТОМОМ КОРОНА ВИРУСНУЙ ИНФЕКЦИИ ЯВЛЯЕТСЯ АМЕРИКА - U S A - СТРАНА КОТОРОЙ ПРАВЯТ ДЕБИЛОИДНЫЕ МРАЗЕПОДОБНЫЕ ШИЗОИДНЫЕ МРАКОБЕСНЫЕ НЕГОДЯИ . ЭТОТ СИМПТОМ НУЖНО СРОЧНО УНИЧТОЖИТЬ ,
Хобит 19
Старушка Марта *столкнулась головой* с бетонным полом и скончалась. - Граждане ! носите КАСТРЮЛИ НА ГОЛОВЕ есть опасность столкновения с бетонным полом и внеззапной смерти
ми не раби - ми раби неми
Коронавірусний" поділ НЕрабов ...НЕрабам слава!!!
Гость
И "главными симптомами коронавирусной инфекции являются повышение температуры тела, кашель, одышка, утомляемость и ощущение сдавленности в грудной клетке".
гомункулус из коворкинга
Психилиг ризпивів, як подолати прокрастинацію... "Є багато прийомів звільнити мозок." - то есть уволить могз с работы )))