Сергій Лещенко "журналіст-розслідувач"

15.05.2019 10:23
Відомого російського блогера Сергій Лещенко, який зараз за сумісництвом підпрацьовує народним депутатом України, я знаю вже років 17. Ніколи не мав сумнівів щодо його «талантів» журналіста-розслідувача – Сергій здебільшого займався лише тим, що оприлюднював (часто навіть не читаючи) матеріали, отримані від заможних замовників. Але навіть я не очікував, що Сергій з великою помпою опублікує поширені мною документи як власну розвідку – все ж таки я сподівався, що він трохи розумніший.
12 травня 2019 року Лещенко заявив, що він має в своєму розпорядженні довідку стосовно діяльності Джо Байдена та його сина Гантера, яку генеральний, прости господи, прокурор Луценко передав адвокату президента США Рудольфу Джуліані. 14 травня 2019 року Лещенко на блозі «Української правди» оприлюднив 4 сторінки англомовного тексту, написавши: «вот выдержки из докладной, которую подготовили в Генпрокуратуре (по всей видимости, небезызвестный Константин Кулик) для Рудольфа Джулиани. Публикую все страницы, полученные от американских журналистов»:
https://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/5cda...
Сергію, дурнику, ця довідка містить не 4, а 7 сторінок. І опублікували її не якісь міфічні «американські журналісти», а я – 2 квітня 2019 року на своїй ФБ сторінці:
https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/media...
Достатньо порівняти тінь, яку відкидає на ці сторінки фотоапарат, і стане очевидним, що документи поцуплені саме в мене.
Приблизно в такий же ж спосіб Лещенко виготовляє й інші свої «розслідування». Наприклад, 13 травня 2019 року Сергій Анатолійович провів імпровізований брифінг перед Шостим адміністративним апеляційним судом, розмахуючи листками з «чорної бухгалтерії Партії Регіонів», де йшлося про виплати Полу Манафорту. При цьому Лещенко підкреслював, що записи він не може показати журналістам, бо це – таємниця слідства, до якої він раптом отримав доступ. Можна лише уявити, як сміявся, побачивши цей брифінг, директор НАБУ Артем Ситник. Річ у тім, що ця «таємниця слідства» була опублікована ще 14 серпня 2016 року в газеті «The New York Times» з посиланням на Артема Сергійовича, а 18 серпня 2016 року – на сайті НАБУ.
Тож нема нічого дивного, що коли в травні 2016 року представниця ФБР в Україні Карен Грінавей і заступник посла США Джордж Кент передали Лещенку для публікації кілька сторінок з «чорної бухгалтерії Партії Регіонів», він їх, не читаючи, розмістив на «Українській правді». Після чого трапився грандіозний конфуз – на цих сторінках виявились записи про отримання грошей від Партії Регіонів Інтернет-виданням «Українська правда» (гроші Притула та Лещенко брали «чорною готівкою» без сплати податків).
У зв’язку з цим я пропоную Сергію Лещенку вибачитись за плагіат, зазначити в публікації на «Українській правді», що він поширив документ, оприлюднений мною, і послатись на першодежерло.
Владимир Бойко

Комментарии

ua краинсука-Луна-2, 15.05.2019 16:27

А разве Сергей Лещенко -россиянин ?в таком случае что он делает на Украине и за что получает американские гранты? И ещё а кто такой -Владимир Бойко? чью сторону он представляет ?

ua Дорогой Гость, 15.05.2019 16:19

даже читать на муве впадлу , тем более про этого пидорка ..тьфу гыдота...

ua не из адэсы, 15.05.2019 16:06

сначала о себе , латентный дегенерат, напиши,кто что ты такое -фио бойко, что бы читатель понял откуда вонь

гость, 15.05.2019 15:08

А «Украинагейт», который набирает обороты в публичном пространстве США, свидетельствует о том, что в преддверии президентских выборов республиканцы готовят демократам зеркальный ответ за «Рашагейт» и «дело Манафорта», целью которого является дискредитация кандидата Джозефа Байдена, бывшего одним из главных покровителей сначала переворота 2014 года на Украине"..

Добавить комментарий