Ще один комітет рекомендує Раді направити на доопрацювання Програму діяльності уряду
Политикаwww.unn.com.ua09 мая 2020

Ще один комітет рекомендує Раді направити на доопрацювання Програму діяльності уряду

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді повернути Програму діяльності Кабінету Міністрів на доопрацювання з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених при її обговоренні.

За результатами розгляду, комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування проголосував за відправлення на доопрацювання Програму діяльності Кабінету Міністрів України з урахуванням зауважень Міністерства охорони здоров'я та комітету. Тож програму діяльності уряду направлено до комітету з питань економічного розвитку, який визначено головним.

Так, голова комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив про письмові пропозиції від МОЗу, які пропонуються внести в програму уряду, серед яких реформування медичної галузі та вдосконалення розвитку системи фінансування надання медичної допомоги, формування доступної та спроможної мережі спеціалізованих закладів охорони здоров'я для надання якісних медичних послуг, розвиток екстреної медичної допомоги, забезпечення гідних умов та оплати праці, соціальних гарантій для медичних працівників в тому числі за участі представників лікарських самоврядувань.

Як повідомлялося, четвертий комітет рекомендує Раді направити на доопрацювання Програму діяльності уряду.

Нагадаємо, 13 квітня у Верховній Раді України зареєстрували проект постанови про Програму діяльності Кабінету міністрів України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Завод-гигант им не нужен, там у станка и на автоматизированной линии надо было работать. Завод был классный, и автобусы хорошие были, не то что теперешние разваливающиеся козлики -"Богданы". Разворовали-растащили - это по менталитету. И по полям ползать, на пана работать - тоже устраивает. Только этот супермовнюк в активистах бегает, афёрами деньги шибает, и не едет с львовским ридным народом на заробитки в Эуропу.
гость
Да. Он и его бабуля из ЛЬвова? Вперёд, к полякам! Там ляхи его быстро научат уважать пана. А "собачьи" земли-области, подаренные краине собаками-комуняками во главе с Лениным,- будь ласка, согласно закону о декомунизации верните прежнему Хозяину - России.
гость
У Зе на это талант. Места видимо знает. По Фомке и шапка.
гость
Именно от пошлой продажности появляются такие говнюки и говнючки
а как еще кацапов называть
Ну свинособаки это еще им комплимент.
гость
Так особо и искать не надо. Тех, кто для Украины только хуже - практически всё кодло соросное. А то, что для Украины плохо - всегда для амеров хорошо.
her finance
будь ласка, зв'яжіться з нами, оскільки зараз ми пропонуємо позики за основною процентною ставкою 3%. Наш кредит є надійним та безпечним, для отримання додаткової інформації та заявок, будь ласка, відповідайте на цей електронний лист. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140 назва та кількість необхідних