Политикаua.newsAug 26

Що не так з заявами президентки Естонії про Україну

nk_hauz/sXm6dGV7g.jpeg

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд наговорила цими днями дуже багато неприємних для України речей, що нам 20 років не вистачить, щоб вступити в ЄС, що естонцям не варто інвестувати в Україну. Але вона забула, що якби не Україна, яка 8й рік є східним форпостом Європи і стримує російську агресію, якби українці не захищали західні цінності та не проливали кров на війні, то російські війська вже б давно реалізували гібридне захоплення та окупацію Естонії, яка має 383 км спільного кордону з Росією. Цього спільного кордону було б цілком достатньо для безперервного постачання бойовиків та зброї та гібридної окупації Естонії. Про це Керсті Кальюлайд не згадає.

Звісно, у України є багато проблем з олігархами, судовою системою та корупцією. Але водночас Україна — це та яра сила та військова міць, якої не вистачає ЄС та НАТО. Так, у нас поки не має високотехнологічної зброї, але українці мають незламний дух та звитягу, значний людський ресурс, який зупиняє агресора від просування на Захід. Завдяки Україні багато західних країн все ще живуть в мирі.

Тому кожного разу коли я чую демотиваційні виступи деяких Західних політиків, що Україна якась не така, недостатньо реформована, то хочеться щоб вони уявили як взагалі можна достатньо реформуватись у час, коли одну частину твоєї території окупували, на іншій ведуть війну на знекровлення тактикою «малих порізів» та паралельно гібридно скуповують політиків та просувають ворожі наративі в серці держави.

Ну і щодо корупції варто нагадати про Північний потік-2, лобіювання якого відбувалося також значним влиттям російських грошей в кишені європейських бюрократів.

Тож можна лише подякувати Керсті Кальюлайд за холодний душ, але водночас хотілося б щоб і вона розуміла, що Україна несправедливо недооцінена з боку ЄС.

💬 Последние комментарии
САВАН уКРАИНЕ!! гЕЙРОЯМ САВАН!
САВАН уКРАИНЕ! гЕЙРОЯМ САВАН!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! АЛЛЕ долбоэб - ПЯТНАДЦАТЬ!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...
ера
тююю...Елен...даже, если и ера...так полуЧаеЧЧа...и ты стукач?...БУу ЗНАТЬ...
Весёлый Роджер
«МЕДВЕДЧУК ДОМОВИВСЯ З РОСІЄЮ ПРО ЦІНУ НА ГАЗ В 175 ДОЛАРІВ, А ЗЕЛЕНСЬКИЙ КУПУВАТИМЕ В ЄВРОПІ ПО 900» Да по фую хлопцы, уси скачим та щенывмырло спиваем! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками!