Политикаua.news26 авг.

Що не так з заявами президентки Естонії про Україну

nk_hauz/sXm6dGV7g.jpeg

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд наговорила цими днями дуже багато неприємних для України речей, що нам 20 років не вистачить, щоб вступити в ЄС, що естонцям не варто інвестувати в Україну. Але вона забула, що якби не Україна, яка 8й рік є східним форпостом Європи і стримує російську агресію, якби українці не захищали західні цінності та не проливали кров на війні, то російські війська вже б давно реалізували гібридне захоплення та окупацію Естонії, яка має 383 км спільного кордону з Росією. Цього спільного кордону було б цілком достатньо для безперервного постачання бойовиків та зброї та гібридної окупації Естонії. Про це Керсті Кальюлайд не згадає.

Звісно, у України є багато проблем з олігархами, судовою системою та корупцією. Але водночас Україна — це та яра сила та військова міць, якої не вистачає ЄС та НАТО. Так, у нас поки не має високотехнологічної зброї, але українці мають незламний дух та звитягу, значний людський ресурс, який зупиняє агресора від просування на Захід. Завдяки Україні багато західних країн все ще живуть в мирі.

Тому кожного разу коли я чую демотиваційні виступи деяких Західних політиків, що Україна якась не така, недостатньо реформована, то хочеться щоб вони уявили як взагалі можна достатньо реформуватись у час, коли одну частину твоєї території окупували, на іншій ведуть війну на знекровлення тактикою «малих порізів» та паралельно гібридно скуповують політиків та просувають ворожі наративі в серці держави.

Ну і щодо корупції варто нагадати про Північний потік-2, лобіювання якого відбувалося також значним влиттям російських грошей в кишені європейських бюрократів.

Тож можна лише подякувати Керсті Кальюлайд за холодний душ, але водночас хотілося б щоб і вона розуміла, що Україна несправедливо недооцінена з боку ЄС.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи