Шокіну поки не загрожує відставка - експерт
Политикаgazeta.ua25 мая 2015

Шокіну поки не загрожує відставка - експерт

Українська влада ставить себе у принизливу ситуацію, коли пояснює західним партнерам, чому не розслідуються справи по соратникам екс-президента Віктора Януковича. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Володимир Цибулько. "Про обов'язки прокуратури раптом говорить міністр закордонних справ. Він розказує, що незабаром ГПУ відкриє нові кримінальні справи проти поплічників Януковича. Значить, це реакція на очевидні речі, за які європейські партнери висловлювали невдоволення українській владі. Якщо вона не чує своїх аналітиків, мозкові центри та громадян, ці питання піднімає Захід. Це показує небажання наших руйнувати звичні план та схеми, що починається з визнання помилок та осуду винних. Цього поки не трапилося", - зазначив він. Політолог вважає, що генпрокурору Віктору Шокіну поки не загрожує відставка, однак ГПУ розгорне імітаційну активність. "Прокуратура має кілька заготовок для виставлення димової завіси. Резонансних справ у нас вистачає. Всі прекрасно розуміють, що для активної політики лишається максимум півтора місяці. Потім матимемо політичне міжсезоння. Найближчим часом суспільство буде жорстким ревізором парламентської коаліції. Після саміту в Ризі, який самою ж владою визначався як проміжний фініш, був для нас не дуже вдалий. Тому питання про дієвість та відповідальність влади буде поставлено серйозніше", - наголосив Цибулько. Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що незабаром Генеральна прокуратура України відкриє нові кримінальні справи проти поплічників колишнього президента Віктора Януковича.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да уж – шикарная статья! Пипец всем тупым ждб пропахандонам хунты, типа Шмули_Елен, причём полный! Весь их семилетний бред про нищую Орду, доедающую ежей и выползней и щирый шлях до желанной Эуропы – «…всех зараз смыли разом в унитаз!» «Покамест травка подрастёт, лошадка с голоду умрёт. Подгнило что-то в … (Щиром) королевстве.» У.Шекспир ___________________ А Шмуля_Елен затих, молчит падлюка, дэ ж его Амэрыка з нами, з мудаками!
-------
И очень важно выгнать с страны в первую очередь их мул ,спонсоров, боевиков,бинесменоы-ихнюю элиту, которая поведет их на захват власти ,государства.
--------
А эрдогану пофиг.Спасение ЕС от внутренней расовой религиозной войны перекрыть поступление мусульман в страну и начать массовое выселение их с страны, перестать их на шару кормить лечить и т. д. Что их строить что под них подложится /предлагает эрдоган/результат тот же поймите религиозная нетерпимость-вражда и плюс сверху рассовая. Источник проблемы лучше убрать с страны.
антифашист
...та трахаемось, бо дiти гарнi!
ха-ха
зачем вообще сюда ездить?! чтоб еще какой-нибудь налог выжали?!
Луна-2
Посмотрела на фото- дебильное лицо, не оттягощенное никаким проблесками мысли рассуждает о компенсации в миллиарды долларов - И эти идиоты правят в Раде...когда их место на койке, в психдиспансере.
Луна-2
Еще не вечер ,говоришь? Ну -ну .."Но впереди -чернеет рочь ..и откровений никаких не будет..Украинцы идите прочь . Власть обещания свои забудет."