Политикаzib.com.uaFeb 6

Шотландія збирається повернутися в ЄС як незалежна держава

nk_hauz/-m-l0hj1tcckyh8csuwc.jpg

Доки в Лондоні відраховували години до виходу з Європейського Союзу, більшість шотландців перебувала в смутку. В Единбургу пообіцяли повернутися в ЄС, але вже як незалежна держава.

Мітинги й маніфестації проти Brexit пройшли в багатьох шотландських містах. Політики, котрі їх організували, називали автономію європейською країною та вимагали її швидкого повернення до Союзу. Адже на референдумі 2016 року 62% шотландців проголосували проти виходу з нього, пише Бі-Бі-Сі.

Глава уряду автономії Нікола Стерджен закликала своїх прихильників набратися терпіння та продовжувати боротьбу за новий референдум про незалежність Шотландії. Проте прем’єр-міністр Борис Джонсон відкидає такий сценарій. Він переконаний, що питання було вирішене у 2014 році. Тоді 55% тих, хто взяв участь у референдумі, уважали за краще залишитись у Сполученому Королівстві.

Н.Стерджен заявила, що хотіла б нового опитування вже цього року, але не виключає, що воно може відбутися в наступному, після виборів до шотландського парламенту. Жінка додала, що шотландці зустрічають вихід «х ЄС справжньою та глибокою печаллю».

Тим часом будівлі місцевого уряду в Единбургу підсвічувалися синім і оранжевим кольорами прапора ЄС. Над ними та парламентом автономії буде й надалі піднятий стяг Союзу.

💬 Последние комментарии
Елена
Ты скажи и крепостничества в царской России не было,просто они так любили своих господ ,что сами ,по своей воле стали господскими холопами и счастья им настало.
Елена
А ты и знаешь молдавский,только серываешь шпиён,а ну скажи несколько слов по модавски.
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!