Политикаwww.ukrinform.uaAug 22

Штати подякували Україні за допомогу в евакуації американців з Афганістану

nk_hauz/i3_HvQnnR.jpeg

Глава Держдепартаменту США Ентоні Блінкен подякував низці держав за допомогу з транзитом американців та інших людей через свої території у безпечне місце.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в його заяві, опублікованій на сайті Держдепу.

«Я б хотів висловити особливу подяку нашим партнерам по всьому світу, які зіграли важливу роль у цій операції. Бахрейн, Данія, Франція, Німеччина, Італія, Казахстан, Кувейт, Катар, Таджикистан, Туреччина, Україна, Об'єднані Арабські Емірати, Велика Британія та Узбекистан надали або скоро нададуть американцями або, в деяких випадках, іншим громадянам транзит через свої території в безпечне місце», - йдеться в заяві.

Також глава Держдепартаменту висловив глибоку вдячність партнерам за пропозицію переселити афганців з групи ризику. Серед них, окрім України, також Албанія, Канада, Колумбія, Коста-Рика, Чилі, Косово, Північна Македонія, Мексика, Польща, Катар, Руанда та Уганда.

Нагадаємо: кабульський аеропорт останніми днями став місцем хаосу - тисячі зневірених афганців намагаються втекти з країни, як і громадяни інших держав - евакуюватися, на тлі захоплення влади Талібаном.

Учора вранці стало відомо, що другий військово-транспортний літак України залишив аеропорт Кабула з евакуйованими українцями та громадянами інших країн, число яких наразі уточнюється.

💬 Последние комментарии
ОДЕССИТОВ КОЛБАСИТ. ЖИРУЮТ !
В Одессе из колбасы карту украины заколбасили! Самую большую! А значит есть и меньшие карты из колбасы!
ДА БУДЕТ ТАК !!! ЗАСЛУЖИЛИ !!!
С 1-го ноября тарифы на тепло вырастут ещё на 75%. С 1-го декабря - ёщё на 50% !!!
ДА БУДЕТ ТАК !!! ЗАСЛУЖИЛИ !!!
С 1-го ноября цена на газ в украине повысится ещё на 75%. С 1-го декабря - ещё на 50%.
Елена
Не все конечно,ясное дело не все,но преимущественное большинство,вы ведь Луночка за всю Россию говорите,а там есть к примеру и Каспаров и Зюганов и даже Жириновский,они ведь все разные.
кипчак
Нечего удивляться, что Украина веками находится в зависимости от кого-то и каждый раз имеет ту власть, которой достойна. Все лучшее, передовое, умное и талнтливое украинские "патриоты" стараются задушить в зародыше, а если упустили такой момент, то вытеснят из страны как только талант посмеет о себе заявить. в полный голос. Заколдованная территория.
Луна-2
Это ты про себя что ли -добрая? За всех украинцев не распинайся тут .
Елена
Украинцы и украинки люди добрые,не имеют злобы и ненависти,ни на кого не нападали,ни кого не завоёвывали,ну может в исключительных случаях и то время было такое,по другому нельзя было., Роджер вон какой злюка,просто зверюга,как барские богатства защищает,прямо ух.
Авторские статьи