Политикаwww.ukrinform.uaJul 7

Сіярто відвідає схід України у липні

nk_hauz/-me-dx1gwm7mvkmryy8q.jpg

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відвідає схід України на запрошення глави МЗС України Дмитра Кулеби в липні.

Про це заявив він під час виступу на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається у Вільнюсі (Литва), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У якості глави комітету міністрів Ради Європи на запрошення міністра Кулеби цього місяця я відвідаю Східний регіон України з тим, щоб отримати власний досвід і мати можливість діяти справедливо від імені Ради Європи”, - поінформував Сіярто.

Міністр нагадав, що Угорщина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Високопосадовець підкреслив, що Угорщина завжди буде підтримувати покращення взаємодії України з Європейським Союзом.

Як повідомляв Укрінформ, 7 липня у Литовській Республіці почалася Міжнародна конференція з питань реформ в Україні.

Конференція була започаткована в 2017 році в Лондоні як формат об’єднання зусиль партнерів та друзів України. Учасники форуму обговорюють ситуацію в країні та визначають оцінку демократичних трансформацій і реформ, які відбуваються з 2014 року. Конференція скликалася після цього в 2018 році в Копенгагені, а також у 2019 році в Торонто.

💬 Последние комментарии
123
Если ЕС так сильно нужен дополнительный газ, то он должен соглашаться на любой маршрут.
Гость
У Каменюки черноморская акула откусила хуй под корень и теперь у него фантомные боли . Шо болить рагуляцкий евнух !
Каменяр
Я періодично переглядаю відео з презентацією "русскоязычной челюсти" і просто умиляюсь.
Гость
Каменяр - галычанский рагуль i пIдарас ! Ездит на выходных у Польшу в переходах сосать - пидробиток называется!
Каменяр
Рускоязычная челюсть - гірше ніж челюсть акули, і тим більше ніж кулак. А на кулак "рускоязычные челюсти" нарвались вже не раз...
Каменяр
При Путинскій владі СУЩЕСТВУЕТ вся Росія, за винятком кооперативу "ОЗЕРО" та кількох тисяч конвоїрів і охоронців новоявленого імператора.
Гость
Дристовича кастрировать ( это щас модно , он будет не против ) , а потом засунуть его язык мигранту негру в жопу и моднейший получится речнык!!!