Политикаwww.ukrinform.ua7 июл.

Сіярто відвідає схід України у липні

nk_hauz/-me-dx1gwm7mvkmryy8q.jpg

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відвідає схід України на запрошення глави МЗС України Дмитра Кулеби в липні.

Про це заявив він під час виступу на Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка відбувається у Вільнюсі (Литва), повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У якості глави комітету міністрів Ради Європи на запрошення міністра Кулеби цього місяця я відвідаю Східний регіон України з тим, щоб отримати власний досвід і мати можливість діяти справедливо від імені Ради Європи”, - поінформував Сіярто.

Міністр нагадав, що Угорщина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Високопосадовець підкреслив, що Угорщина завжди буде підтримувати покращення взаємодії України з Європейським Союзом.

Як повідомляв Укрінформ, 7 липня у Литовській Республіці почалася Міжнародна конференція з питань реформ в Україні.

Конференція була започаткована в 2017 році в Лондоні як формат об’єднання зусиль партнерів та друзів України. Учасники форуму обговорюють ситуацію в країні та визначають оцінку демократичних трансформацій і реформ, які відбуваються з 2014 року. Конференція скликалася після цього в 2018 році в Копенгагені, а також у 2019 році в Торонто.

💬 Последние комментарии
Кот
Все как всегда...Я не я и хата не моя!!!
Кот
Пожуем-увидим...Сказали тигры,глядя на дрессировщика!!!
сдохлик
хз,вся эта пропаганда пп, спорта и худения очень подкашивает психическое здоровье многих людей в наше время. А переедать переодически- нормально,ибо на праздниках аппетит больше. Бывает так,что вчера,например,недоели или активность была выше обычного и организм погашает дефицит. А если пытаться бороться с этим. Ограничивать поступление еды. то только больше желания будет переесть)
Ибн
Та он уже какой-то князь Льючифир, везде виновен.
е
ссыкло ты чего не военкомате?? или такие продажные жизнью ради СВОИХ идей не рискуют, а предпочитают все делать чужими руками? да продажная?
е
как вертишься, отмазывая и оправдывая ВОРЮГ майданных... так говоришь КТО и ГДЕ народ обкрадывает???
е
т.е. тебя не смущает то что ты 70-ти летний старый пердун и одновременно склерозная дура, то ли 50 то ли 60 лет с пихвой и яйцами? а меня ЭТО должно смущать?)))
Авторские статьи