Политикаwww.ukrinform.ua21 янв.

Сім країн ЄС створюють морську місію в Ормузькій протоці

nk_hauz/-lz3nodmebpsu4km5xxx.jpg

Сім країн ЄС розпочнуть морську операцію спостереження в Ормузькій протоці для підвищення безпеки судноплавства у цьому регіоні.

Про це під час пресконференції у Брюсселі за підсумками Ради ЄС із закордонних справ заявив Високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні я привітав ініціативу Франції, Нідерландів, Данії, Бельгії, Італії, Португалії, Греції та Німеччини стосовно створення морської місії в Ормузькій протоці. Я хочу привітати такий внесок у деескалацію в регіоні та у створення безпечних умов для судноплавства. Це важливо", - зауважив Боррель.

Він підкреслив, що така ініціатива не була рішенням Ради ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, у цьому регіоні Червоного моря, який з високою інтенсивністю використовується для комерційного судноплавства, виникла напруга після затримання Іраном у липні 2019 року двох нафтових танкерів. Після таких подій уряд Великої Британії оголосив про намір надавати військовий ескорт кожному британському танкеру, що проходить через Ормузьку протоку. Своєю чергою, Іран застеріг Велику Британію від створення європейської місії для захисту мореплавства у цьому регіоні, яка, на думку Тегерана, на той час могла б бути "ворожим та провокативним сигналом".

У цей же період до створення міжнародної морської місії із безпеки у Ормузькій протоці закликали США, але їх ініціатива зустріла неоднозначну реакцію з боку кількох європейських столиць.

💬 Последние комментарии
СПРОСИТЕ У БОРЬКИ ДЖОНСОНА.
А ЧТО, У МЕЛКОБРИТАНИИ НЕТ ПЛАНОВ ВОЙНЫ С РОССИЕЙ ? А ТО ЧТО ТВОРИТ МЕЛКОБРИТАНИЯ В ДУРКАИНЕ, ЭТО НЕ ВОЙНА УЖЕ?
Луна -2
Рука Москвы в плешивых головах У СБУ -Шников шурует. и ветром северным мозги им потихоньку полирует. А ветер северный с Москвы никак Не угомонится. Он полирует их мозги , смеется хорохорится. Он планы ихние ломает, в ЛИЦО "ПРЕДАТЕЛИ" КРИЧИТ. в мозгах опилки вымывает. О чем -то радостно свистит. Они уже своих сажают Не разбираясь, в том, кто виноват Кто прав. В аду им черти с радостью мешают В кипящую смолу святой ладан.
---
в биотуалет головой на майдане -вот ее место
Кот Матроскин
К пустой голове руку не прикладывают, Боря.
УСПЕТЬ НЕЛЬЗЯ ОПОЗДАТЬ...
уКРАИНЕ НУЖНО УСПЕТЬ НАЧАТЬ ВОЙНУ ПРОТИВ ДОНБАССА, ПОКА уКРАИНЦИ НЕ ПОЛУЧИЛИ ПЛАТЁЖКИ ЗА ЖКХ. ОТВЛЕЧЬ НУЖНО уКРАИНЦИВ, ЧТОБЫ НЕ ДУМАЛИ, ЧТО ЖИЗНЬ МОЖЕТ БЫТЬ ЕЩЁ ХУЖЕ ЧЕМ ЕСТЬ СЕЙЧАС...
РОССИЙСКИЙ СЛЕД НЕ НАШЛИ?
Ещё не нашли "российский" след? Ну, там не нашли удостоверений генералов ГРУ, татуировок на груди типа "За Родину! За Путина" ? А ведь половина протестующих балакала на мове "агрессора" !!!
---
в эвропе если бы кто то посмел что то штурмовать лежал бы в форме эмбриона в холодильнике.И ни кто бы даже не посмел говорить о каких то правх-закон жесток,но это закон.Иначе это не государство.