Симоненко створив організацію "Лівий марш"
Политикаua.korrespondent.net28 мая 2015

Симоненко створив організацію "Лівий марш"

У Києві відбулися установчі збори організації, яка має намір згуртувати сили прихильників соціалізму. У Києві в четвер, 28 травня, відбулися установчі збори всеукраїнської громадської організації "Лівий марш: праця, зарплата, захист", яку створив глава Компартії України Петро Симоненко. Про це повідомили в його прес-службі. Під час зборів Симоненко виступив з доповіддю "За згуртування сил прихильників соціалізму". Згідно з повідомленням, діяльність організації "буде спрямовано на захист та реалізацію конституційних прав і свобод людини і громадянина, таких як право на працю і заробітну плату, право на соціальний захист, право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань". Серед головних цілей діяльності названо "сприяння формуванню і вираженню волі громадян України, котрі дотримуються лівих поглядів на розвиток суспільних процесів, поділяють ідеї соціальної справедливості, виступають за утвердження гуманістичних, демократичних, колективістських засад, верховенства закону". Також заявлено, що "Лівий марш" домагатиметься введення дієвого громадського контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування, а також сприятиме участі громадян у виборах президента України, до Верховної Ради України, до органів місцевого самоврядування та у виборах їх посадових осіб, у загальнодержавних та місцевих референдумах. Ще одним напрямком діяльності стане "формування і мобілізація громадської думки щодо протидії незаконним діям органів влади, що спрямовані на звуження конституційних прав і свобод людини і громадянина". До органу управління - центральної колегії "Лівого маршу", а також до центральної ревізійної комісії обрано 127 і 30 осіб відповідно. Право представляти організацію у правовідносинах з державою та іншими особами і вчиняти дії від імені організації без додаткових повноважень одержали Петро Симоненко і Адам Мартинюк. Нагадаємо, що 25 травня Київський окружний адміністративний суд зняв з розгляду провадження №826/9751/14 щодо заборони Комуністичної партії України за позовом Міністерства юстиції та Державної реєстраційної служби. Як повідомлялося, Мін'юст і Укрдержреєстр звернулися до Окружного адміністративного суду Києва з позовом про заборону КПУ на території України 8 липня 2014 року. Своєю чергою глава СБУ Валентин Наливайченко заявляв, що для забезпечення державної безпеки необхідно заборонити Комуністичну партію.

5 комментариев

Написать комментарий
 • Гость
  28 мая 2015
  да-уж всемогущий резидент ЦРУ голова СБУ---Наливайченко и боится компартии--срам...
  Ответить
 • Гость
  28 мая 2015
  Вот обиженный агент Наливайки вылез....так не о компартии слово--слово о трусости твоего шефа имея громадный аппарат агентов --ты наверное только кандидат--служи и дослужисься до штатного агента....и кучу вооруженных бандеровских отморозков тупо бояться остатков компартии...
  Ответить
 • Дід
  28 мая 2015
  нЭ СвЫдомЫй, а ти не просрав? А ми всі не просрали? Бо тільки за нашою мовчазною згодою та майданівськими скачками до влади прийшла оця карикатурна, але жорстока хунта і ллється кров на Україні. Симоненку честь та хвала за те, що він у цей час з ризиком для життя намагається щось робити для того, щоб якось стримати узурпаторів. От я вже старий, щоб підняти задницю від комп'ютера, а що ти зробив, щоб не просрати контору? Вояка клавіатурний...
  Ответить
 • Запорожец
  28 мая 2015
  33ий не передергивай, все здравомыслящие люди старше 60 уже давно знают, что реальные коммунисты закончились вместе с переворотом Хрущева, Потом вперед выдвигались только приспособленцы, мимикрирующие под модный бренд "коммунистов". А теперь представь, как можно за 60 лет выбить идею равенства и свободы. И ведь выбили. Снова господа, хозяева, слуги и прислужники. Симоненко такой же тридварас как и Кравчук, Кучма или Янукович. Когда космонавт Береговой давал характеристику яныку, он тоже думал, что даёт продвижение по партийной линии "настоящих коммунистов по духу". В общем изучай биографию Судоплатова и представляй, кто они такие были. Что их до сих пор на Западе с содроганием вспоминают, а бандеровцы жахаются.
  Ответить
 • Дід
  28 мая 2015
  Комуністична ідеологія цілком співпадає з християнською. Ну і що тут поганого? Але Запорожец правий: пристосуванці, які успішно мімікрували й продовжують мімікрувати (он найбільш гарний приклад - ідеолог компартійний Кравчук, не про ніч пом'янутий біс) зробили з цієї ідеї карикатурне пугало. А сучасні молоді з кашею в голові порівнюють комуністів з фашистами, бо не дуже розбирають в ідеологічних нюансах: це ж треба книжки читати, а не тільки телебрехню та бандерівські урапатріотичні заклики бачити й чути. От тому й маємо те, що маємо.
  Ответить
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
без палева
Очередная кремлядь толкает какую то дичь!
как же так
В смысле " может достичь" Америка уже давно все! Срюськие пропагандоны уже 5 лет кукарекают что Америка все! Меняйте заголовок, н какой Америки уже нет!
кличко победит
Виталя будет мэром, чего гадать! Никакая зэко-манда не пройдет!
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
як добрэ
Яка вэсэла новына!