Систему охорони українського кордону потрібно привести до кращих європейських стандартів, — Стефанішина
Политикаsprotyv.info23 августа 2020

Систему охорони українського кордону потрібно привести до кращих європейських стандартів, — Стефанішина

Під час робочої поїздки віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко побували у Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби, начальник якого, полковник Сергій Мул ознайомив високопосадовців з охороною державних рубежів у цьому регіоні, інформує прес-служба ДПСУ.

Зокрема, гостям було презентовано відділ прикордонної служби «Одеса», де вони ознайомилися з інфраструктурою, особливостями охорони ділянки кордону та роботою самого підрозділу.

Також відбувся візит у загін морської охорони та на пост технічного спостереження.

У ході спілкування було відзначено, що завдяки міжнародній технічній допомозі на постах технічного спостереження встановлено сучасні радіолокаційні станції спостереження, що значно підвищує рівень ефективності охорони морських рубежів.

Ольга Стефанішина та Катерина Павліченко поспілкувалися з прикордонниками та ознайомилися з їх умовами служби.

В свою чергу охоронці кордону продемонстрували порядок висвітлення надводної обстановки та розповіли про дії у разі виникнення нестандартних ситуацій.

Було відзначено високу професійність прикордонників, а також необхідність подальшої розбудови і модернізації прикордонних підрозділів, адже забезпечення прикордонників сучасним високотехнологічним обладнанням дасть змогу підвищити ефективність охорони державного кордону.

Підсумовуючи результати візиту, Ольга Стефанішина та Катерина Павліченко зауважили, що результатами спільних зусиль має стати приведення системи охорони кордону на суші, на його морських і річкових ділянках, в аеропортах до кращих європейських стандартів.

Написать комментарий