Скорочення повноважень ОАСК: у Зеленського розповіли нові подробиці
Политикаrubryka.com14 февраля 2021

Скорочення повноважень ОАСК: у Зеленського розповіли нові подробиці

Представник президента в КСУ, нардеп від "Слуги народу" Федір Веніславський розповів про ініціативу Володимира Зеленського з приводу судової влади.

"Дії президента, який зареєстрував у Верховній Раді законопроєкти та ініціював їх розгляд, повністю відповідають Конституції, оскільки президент має право законодавчої ініціативи. По-друге, президент вніс на розгляд парламенту законопроєкти про внесення змін до закону, що стосується судової гілки влади, і ці законопроєкти обов'язково повинні отримати позитивний висновок Вищої ради правосуддя. Жодних питань до того, яким чином судова влада реагує на такі зміни підсудності окремих категорій справ, я думаю, не буде, як тільки матимемо висновки Вищої ради правосуддя", — сказав він.

Також Веніславський нагадав про нещодавні скандали з рішеннями Київського окружного адміністративного суду.

"По-третє, якщо ми говоримо про те, що змінюється підсудність окремих категорій справ, тут якраз варто згадати всю історію діяльності Окружного адміністративного суду Києва, який сьогодні має ексклюзивне право на розгляд таких суперечок, і бачимо, що його діяльність далеко неоднозначно оцінюється як політологами, юристами, так і суспільством в цілому. Підсудність змінюється на вищій рівень, на компетенцію Верховного суду, який піддався якісному оновленню. Думаю, ситуативних, замовних рішень від Верховного суду потрібно очікувати в рази менше", — сказав він.

Раніше Зеленський підписав подання законопроєкту, який передбачає скорочення повноважень ОАСК.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва своїм рішенням від 28 січня 2021 року частково задовольнив адміністративний позов громадської спілки "Громадський контроль і порядок", визнавши протиправним і скасувавши рішення Київської міської ради від 7 липня 2016 року №559/559 "Про перейменування вулиць, проспектів та провулків у місті Києві".

У КМДА заявили, що готують апеляцію на це. Це рішення підтримали в Інституті нацпам'яті й теж подадуть апеляцію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??