СКУ закликає Верховну Раду доопрацювати проєкт Закону про громадянство
Политикаukrrain.com10 дней назад

СКУ закликає Верховну Раду доопрацювати проєкт Закону про громадянство

Проєкт Закону України № 2590 про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства, що планується до розгляду Верховною Радою України найближчими днями та викликав бурхливе обговорення в суспільстві, потребує ґрунтовного доопрацювання.

Про це повідомляється на сайт СКУ.

В заяві Світового Конґресу Українців наголошується на необхідності лібералізації щодо множинного громадянства, за умови впровадження ефективних безпекових запобіжників від впливу Російської Федерації та інших держав, які протидіють інтересам України. Саме ці кроки дозволять забезпечити захист інтересів національної безпеки та створять основу подальшої розбудови зв’язків діаспори з Україною.

Зазначається, що у 2019 році СКУ, в співпраці з експертними групами, розробив, а в жовтні 2019 року надав Президенту України свої пропозиції до законопроєкту щодо громадянства, засновані на принципах лібералізації та безпекових запобіжниках. 12 грудня 2019 року Президент України вніс до Верховної Ради України законопроєкт  № 2590 в якому була врахована частина суттєвих пропозицій, наданих СКУ.  Водночас, ряд суттєвих пропозицій СКУ не були включені в цей законопроєкт. Законопроєкт 2590 також містить пропозиції інших Міністерств та відомств України, які потребують додаткового обговорення та узгодження.

В СКУ наголошують, що відстоюють необхідність всебічного аналізу та доопрацювання законопроєкту № 2590  з метою:

  • забезпечення ефективного захисту національної безпеки України, особливо в умовах російської агресії. Наприклад, запровадити ефективні підстави для позбавлення громадянства осіб причетних до збройної агресії проти України та невизнання множинного громадянства держави-агресора;
  • забезпечення прав представників діаспори та сприяння залученню світового українства до розбудови України. Зняття заборони займати державні посади особам, які мають іноземне громадянство;
  • подальшої європейської інтеграції України.
«Закликаємо Верховну Раду до ґрунтовного доопрацювання проєкту Закону № 2590. СКУ готовий і надалі брати участь у робочих групах на всіх експертних рівнях, працювати з фракціями ВРУ для відповідного доопрацювання важливого закону про множинне громадянство, який сприятиме поверненню українців, а також подальшому економічному та політичному розвитку України», – заявив Президент СКУ, Павло Ґрод. 

Раніше Український дощ писав, що за ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки у форматі відеоконференції відбулася зустріч команди МІОКу з Наталією Пошивайло-Таулер, Регіональною Віцепрезиденткою Східної, Південної та Південно-Східної Азії, Океанії та Африки Світового Конґресу Українців.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
А в Одессе просто поубивали и пожгли живьём людей, и до сих пор ни-гу-гу, никто не требует наказания убийцам.
гость
ты погляди, какие во всём мире блюдители прав человека имеются! "В Берлине демонстранты провели акцию перед посольством США. В Лондоне тысячи протестующих собрались в центральной части города, и верховный комиссар Всемирной организации по правам человека Мишель Бачелет призвала американские власти «принять серьёзные меры, чтобы остановить такие убийства», а в Украине уже 6 лет убивают жителей Донбасса, и ничего. В 2014-м году просто тупо их бомбили(ах нет, то кондиционеры боевые взрывались), и до сих пор и ай-я-яй никто не сказал, ещё и помогают убивать, оружие поставляют и политически поддерживают. Как по писаному, повторяется в штатах уже не раз опробированный "майдан". Даже "активисты" имеются.
COVID-19
В едзип.
COVID-19
Пыхва Юшмашу.
Гость
А некоторых "людей не стоит ненавидеть, их можно даже пожалеть, ибо их психика не выдержала столкновения с реальностью"...
тут все искуственно
А тут, выливать свое говно разрешается только своим троллям, видимо сама модератня и пишет под разными никами всякий бред, а любой коммент от живого человека банят. Тут все в лучших традициях кремлядских пропагандонских шоу. Как у них там Ковтун клоун играет роль хохла, так и здесь тупая типа хохляра Ылена, типа патриотка, а на самом деле пишет откровенную чушь для создания типажа идиота-поцреота.
COVID-19
Нет негров,нет расизма.
Авторские статьи