Политикаwww.golos.com.ua26 февр.

Словаччина внесла в свою Стратегію підтримку членства України в НАТО

nk_hauz/-mut_s1yfvqzf3gfbtxo.jpg

Уряд Словаччини вніс співпрацю з Україною та підтримку її прагнень до євроатлантичної інтеграції у свою Стратегію зовнішньої політики на 2021 рік.

Затверджений документ оприлюднено на сайті уряду Словацької Республіки.

«Стабільна, демократична та процвітаюча Україна залишається стратегічним інтересом Словацької Республіки. Словаччина після візиту президента Володимира Зеленського у вересні 2020 року продовжує поглиблювати політичний діалог і практичне співробітництво з Україною, допомагаючи їй у процесі реформ і перетворень на всіх рівнях державного управління. Ми продовжимо підтримувати євроатлантичні прагнення України та просувати її пріоритет у порядку денному ЄС і НАТО», — йдеться, зокрема, в Стратегії.

Братислава має намір брати участь у зусиллях міжнародного співтовариства задля мирного врегулювання конфлікту на Донбасі й відновлення територіальної цілісності України. Зокрема, словацькі фахівці братимуть участь у міжнародних місіях в Україні — СММ ОБСЄ, EUAM, EUBAM. Окрім того, Словаччина приєднається до заходів у рамках Кримської платформи.

Також у Стратегії зазначено, що офіційна Братислава й надалі дотримуватися позиції ЄС і НАТО щодо Росії, зокрема це стосується і санкційної політики.

💬 Последние комментарии
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?
Добрый доктор
Коронавирус - это американское биологическое оружие, которое снижает интеллект инфицированных и их потомства. Изменения необратимы. Проще говоря коронавирус превращает людей в зомби. Зомби легче управлять.
Талібу путіну
Україна евакуювала своїх громадян і допомогла іншим. І на відміну від кремлівських лицемірів не цілується з талібами
ера
А он мне нравиЦЦа...нравиЦЦа...нравиЦЦа...красавчЕК!!!...ему б фильмах сниматься, а не политЕКой занимаЦЦа...