"Слуга Народу" досі не показала фінансовий звіт за перший квартал 2020 року
Политикаwww.depo.ua09 октября 2020

"Слуга Народу" досі не показала фінансовий звіт за перший квартал 2020 року

Політична партія "Слуга Народу" – єдина парламентська партія, яка досі не оприлюднила фінансовий звіт за І квартал 2020 року (січень-березень). Всі інші партії подали звіти і вони розміщені на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Комітету виборців України (КВУ) у Facebook.

Зазначається, що загалом на сайті НАЗК доступні звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за І квартал 68% українських партій. Крім того, 46% партій вже подали звіти за ІІ квартал 2020 року. Натомість, на сайті НАЗК наразі не опубліковано жодного звіту партії "Слуга Народу" в 2020 році (ані за І, ані за ІІ квартали).

"Така ситуація стала можливою через ситуацію із пандемією коронавірусу. Так, у квітні Верховна Рада внесла зміни до Закону "Про політичні партії в Україні", якими дозволила політичним партіям подати звіти після закінчення в Україні карантину. Наприкінці вересня у НАЗК роз’яснили, що останнім днем подачі звітів за перший, другий та третій квартали 2020 року є 10 грудня 2020 року", – пояснили у КВУ.

В організації зазначають, що неподання фінансового звіту під час карантину хоч і не є порушенням закону відповідно до останніх змін, однак свідчить про фінансову непрозорість в діяльності партії.

"Враховуючи наближення місцевих виборів, а також той факт, що мова йде про державні кошти, КВУ закликає політичну партію "Слуга Народу" оприлюднити звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру", – йдеться у повідомленні.

Голова КВУ Олексій Кошель вважає, що у "Слуги народу" немає об'єктивних причин не оприлюднювати фінансовий звіт.

 "Короновірус не став перешкодою для майже 70% партій, які подали фінансові звіти. Також звіт подали всі парламентські партії, крім "Слуги Народу". Складно знайти об’єктивні причини, які б унеможливлювали подачу фінансових звітів. При цьому бажано, щоб інформація про партійні фінанси все-таки з’явилася до дня голосування на місцевих виборах, а не за кілька місяців після них", – зазначив він.

Нагадаємо, Комітет виборців України 9 вересня закликав політичні партії "Слуга народу" та ВО "Батьківщина" опублікувати звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за січень-березень 2020 року. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....
Елена
США это мощнейшая держава в мире,с ней надо дружить,а не ссориться.
777
Не будьте так взыскательны к Шмыгалю. Поскольку до того,как Зеленский по непонятной причине вдруг вознес его на должность премьера,весь его опыт управленца был всего лишь семейный бизнес во Львове - пекарня и прокат велосипедов. Безуспешные попытки прорваться самовыдвиженцем в местные советы не в счет. Представьте себя на его месте. Представили? Ну то-то.