"СЛУГА НАРОДУ" ХОЧЕ ВИГНАТИ ВСІХ ІНОЗЕМЦІВ ІЗ НАГЛЯДОВИХ РАД, КОРИСТУЮЧИСЬ КАРАНТИНОМ
Политикаwww.bagnet.org29 марта 2020

"СЛУГА НАРОДУ" ХОЧЕ ВИГНАТИ ВСІХ ІНОЗЕМЦІВ ІЗ НАГЛЯДОВИХ РАД, КОРИСТУЮЧИСЬ КАРАНТИНОМ

У Верховній Раді України запропонували на час карантину через коронавірус відмовитися від послуг іноземців-членів наглядових рад українських державних компаній і тимчасово передати Кабінету міністрів їх функції на цей період

Про це заявив депутат від "Слуги народу" Олександр Скічко, народний депутат, голова підкомітету з питань залізничного транспорту ВРУ, передає cfts.org.ua. За словами нардепа, кожна така наглядова рада обходиться державі в 3 млн грн щомісяця. Це суми гонорарів, які державні компанії продовжують платити іноземцям. "На період карантину іноземці-члени наглядових рад українських компаній повинні відмовитися від гонорарів на користь народу України", — вважає Скічко.

Таким чином, управління державними акцонерними товариствами повинен взяти на себе Кабінет міністрів України і переорієнтувати їх на виконання завдань, які складають державний, а не комерційний інтерес.

"Зараз такий період, коли уряд більше володіє ситуацією, бачить реальну картину і має координувати роботу всіх служб, що забезпечують життєдіяльність країни. А коли повернемося до звичного життя — тоді поговоримо про зарплати. Але зараз потрібно з розумінням поставитися до ситуації, в якій опинилася Україна", — наголошує політик.

Іноземці в наглядові ради українських підприємств і установ були введені під час президентства Петра Порошенка для запобігання корупції. Проти них неодноразово виступав олігарх Ігор Коломойський, який хоче повернути собі державний "ПриватБанк". Про усунення іноземців із наглядових рад натякав президент Володимир Зеленський.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Колония
    29 марта 2020
    смотрящие у вас ? )))) и вы празднуете день независимости Украины???? Колония!
    Ответить
💬 Последние комментарии
Народный секретарь ЦРУ
Китайские успехи являются плохим примером для американской молодежи. Они происходят за счёт увеличения сущностей без необходимости. Если это не прекратить, то многие американские политики, хорошие люди, начнут прыгать в окна Овертона перед лицом растущей китайской угрозы. Остановитесь! Коммунизм противоречит демократической природе человека!
Луна-2
Из разговора -Почему у нас все дорого? Даже в ЕВРОПЕ дешевле,,_Мадам , вы были в Европе?В ответ да , пахала на клубничных полях... -ну и как 7 - да все также -стоим раком -выходит срака....
Морж
Китайской коммунистической партии и системе управления несколько тысяч лет ?)))
999
В России тоже пытались поднять цены на сахар и подсолнечное масло. Но Путин прекратил это безобразие и аферисты-торгаши сразу поджали хвосты
ДОНБАСС ИМЕЕТ ПРАВО
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ!!!
ДОНБАСС ИМЕЕТ ПРАВО
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ!!!
ДОНБАСС ИМЕЕТ ПРАВО
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ!!!