"Слуга народу" передала реалізацію опитування Зеленського соціологічній компанії
Политикаrubryka.com25 октября 2020

"Слуга народу" передала реалізацію опитування Зеленського соціологічній компанії

Партія "Слуга народу" передала реалізацію загальнонаціонального опитування "5 питань від Президента" компанії, що проводить соціологічні дослідження. З нею укладено відповідний договір.

Про це повідомила політсила у соцмережах.

Опитування фінансуватиметься коштом партії. Витрати, пов'язані з ним, будуть відображені у звіті партії, який подається до НАЗК.

"Поставити додаткові запитання стосовно опитування, а також дізнатися більше деталей про його організацію та проведення ви можете на сторінці спікера проєкту – Артема Гагаріна.

Нагадаємо, що опитування не є агітацією і проводитиметься поза межами виборчих дільниць у форматі екзит-полу. Воно є повністю добровільним. Мета – почути думку українців з приводу важливих питань розвитку держави", – зазначають у партії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
)))
Весёлый Роджер
А що не с 1913 рока? А скики телег выпустили, а скики керосиновых ламп? Ну и мудак же ты примитивный Шмуля - ну ТУПОЙ! И ещё всех тут, за таких же держишь, мразь подлая! Холуй нацистский! ЩИРЫЕ ПЕРЕМОГИ: Отмечается, что за сентябрь 2020 года украинский автопром показал ЛУЧШИЙ!!! результат за весь 2020 год, собрав 864!!! автомобиля, Бандера всё же пришёл до вас! Ну порядок можэ и не навёл, а вот разруху точно принёс! А у клятых москалей опять пидсанкционные ПЕРЕМОГИ: «В прошлом году российские заводы сделали 1 549 414 легковых и лёгких коммерческих автомобилей…». Эй вы там на майдане, у вас лом не проплывал? Для тупых щирых терпил-мечтателей о швыдком панувании, поновляю – ЦЭ ПОЛТОРА МУЛЬОНА машин!!! Это вам не хо-хо и даже не ха-ха, цэ до .уя! Это вам не скакати чи сортиры пидтирати! А… звиняйте, Сало тильки не потеряйте! Я ж забыл, вам же на Украину насрать, вы же пийшли до Эуропы скакать! Запад вам допоможе! Догонит и в кишеню вам .уй положит! Эй дэбил пропиндосный – ВЕСЬ!!! Союз в 1988 году выпустил всего 1.2 млн машин!!!
ке
согласен, взорвать провод
Андрей
Идиоты, один раз сделать отпечаток пальца и проблема решена
тт
первый раз узнал об этом...
ХОДЯТ СЛУХИ
Ходят слухи, скоро Харьков будет зваться ,,Байден Байден,,! Ну а Куев ,,Псаки Сити,, назовут!
не понял
так кнопка одна?