"Слуга народу" створить електронний реєстр кандидатів на вступ до партії
Политикаrubryka.com01 марта 2020

"Слуга народу" створить електронний реєстр кандидатів на вступ до партії

Заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук заявила, що політсила створить електронний реєстр кандидатів на вступ до партії.

“Через сайт вже багато анкет прийшло. Ми зараз працюємо над тим, щоб зробити електронний реєстр. Це ж треба зв’язуватися, щоб підписала людина цю електронну (анкету. – Ред). Це такий досить забюрократизований процес, навіть під час вступу в партію. Для чого він нам потрібен? Бо у нас під час виборів була проблема, коли самовисуванці подавали свої документи в ЦВК і писали “член партії Слуга народу”. Ми тоді писали ЦВК, що це ніякий не член партії “Слуга народу” і щоб прибрали це з бюлетенів. А вони запитували, на підставі чого вони мають це робити; і де подивитися, що кандидат не є членом. Ми йшли в суди. Кількох, по-моєму, навіть примушували це прибрати”, – розповіла вона.

Також Кравчук заявила, що не виключає втрати серед членів фракції “Слуга народу”.

Раніше вона заявила, що у фракції “Слуга народу” вважають, що офіційна комунікація осіб, що здійснюють публічну владу, має відбуватися державною мовою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Боцман
НАШ ВІРУС Міцна і справжня в мене віра, Що б не здавалось там комусь. То ж, не страшний коронавірус, Бо зранку правильно молюсь. – Нехай китайська та болячка Нас, патріотів, обмине, А от сусідам буде лячно! Прошу, господь, почуй мене. Хай по ненашим і неправим, По всіх агентах-ворогах Зненацька вдарить та отрава! І по руках! І по ногах! Нехай їх скрутить, боже милий! Нехай їх трусить кожну мить! І хай мерщій ідуть в могилу, Бо поруч з ними гидко жить. Отак моливсь я, та на горе, Промовив поруч хтось: – Облиш! Ти сам, Іванко, тяжко хворий. – Коронавірус?! – Ні, страшніш. І буде проклята країна, Твоя земля, життя твоє, Допоки гріх старѝй родинний Твій край у муках не зблює.
ера
1:12...двое...мазу тягнуть...разом з еленою
е
класс, а если у нас нет телевизора... неужели тяжело дать электронный адрес в придачу
е
а мост в Запорожье который уже 20 лет типа строят...
е
шипишь от злости.. а ответить ему нечем, вот и гадости начинаешь нести.. истинная патриотка
е
кстати, можно прекратить ваш спор довольно просто.. называй населенный пункт где такая цена, и каждый желающий, включая роджера, через инет сможет убедится что ты говоришь правду...или лжешь. Ну так как? где у нас в стране такая лафа?
е
тут я его поддержу, таких цен на горючее в Украине НЕТ, от слова совсем