Политикаbabel.uaOct 2

«Слуга народу» зібрала понад 150 підписів за відставку спікера Ради

nk_hauz/9ziaSZDnR.png

Фракція «Слуга народу» вже зібрала понад 150 підписів за розгляд відставки Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради.

Про це LB.ua повідомив нардеп фракції Олексій Устенко.

Підписи почали збирати в рамках засідання фракції у Трускавці. Самого спікера парламенту до Трускавця не запросили.

«Наразі вже зібрано понад 150 підписів за відставку спікера. Я був 49-м. Підписи збирають швидко», — сказав Устенко.

Цієї кількості підписів достатньо, щоб зареєструвати проєкт постанови про відставку.

Ще один співрозмовник видання заявив, що не поспішає ставити підпис і таких у фракції багато.

Конфлікт між «Слугою народу» і головою ВР почався після того, як Разумков направив на експертизу до Венеціанської комісії законопроєкт про деолігархізацію до його розгляду у другому читанні в Раді. У «Слузі народу» просили, щоб закон передали після його ухвалення.

Сам Разумков заявив, що у відставку не збирається, а в разі звільнення з посади він залишиться в політиці. На 4 жовтня він запросив «слуг» на розмову, щоб обговорити претензії.

💬 Последние комментарии
Дай Бог России победить !!!
КОНЕЧНО РОССИЯ ПОБЕДИТ !!! Если к власти в России не прорвутся "Горбачёво-Ельцины"!!!
Весёлый Роджер
«СИМФЕРОПОЛЬ, 19 окт – РИА Новости Крым. Отсутствие тепла в домах карается штрафом в размере 250 000 рублей…. В случае если после 15 октября тепло не поступает в многоквартирный дом, проводится проверка и устанавливается виновник… На сегодня в 90% многоквартирных домов Крыма подается тепло…» ЭЙ Каменяр -бандерлог гивнючий, похвастайся - скики градусив у твоей хате? Ось Яка гарна та ТЁПЛАЯ москальска оккупация "в оточенні російських військових баз"! Сала России, Смерть нацистам бандеровцам!
Каменяр
Для довідки - на сайті "Миротворець" Савенкова Фаина Владимировна записана як "жертва психологического насилия и российско-террористической пропаганды". Хтось проти? Це її іменем прикриваються сьогодні ті, хто розпрочав війну на Донбасі в 2014 році. Прикриваються, виконуючи в найменших деталях вказівки кремлівського імператора.
е
нет блин, они наверняка хотели чтоб им ЗАПРЕЩАЛИ получать образование на родном языке, чтоб коммуналка в РАЗЫ была больше пенсии, чтоб батареи были холодные... вылези из своей мифической реальности наконец... или ты из окопа пишешь, герой? не? а чего? энурез или диарея хроническая?...
е
ПОВТОРНО задаю вопрос: из окопа пишешь, герой? не? а чего? энурез или диарея хроническая?...
Споконой ночи, малыши
Зеленая. Зеленые - это то, во что переродились европейские анархисты, которые делали себе Великую французскую революцию. Продались капиталистам. Зеленые.
УПС
Да всем по херу на её мнение. Кто она такая?