Политикаglavcom.uaJun 14

«Слуга» Тищенко визнав, що вибори ще не почалися, а він витрачає сотні тисяч гривень на свою рекламу

nk_hauz/-m9nydic0u6gscpihjya.jpg

Народний депутат почав активно рекламувати себе на білбордах і записати піском дитячі майданчики столиці.

Народний депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко задекларував 308 тис. грн витрат на рекламні послуги.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані НАЗК.

Відповідні зміни до свого майнового стану політик вніс 13 червня.

Як повідомляв «Главком», у Києві 3 червня з'явилися агітаційні білборди нардепа Миколи Тищенка з написом «Створимо місто, де хочеться жити». Цю рекламу обранець намагався затвердити у президента, але той їх не погодив.

Крім цього, на початку червня у 219 виборчому окрузі, в якому переміг Тищенко, стартувала кампанія з насипки свіжим піском дитячих майданчиків. Фейсбук-сторінка «Слуга Народу-Тищенко Микола-Округ 219» відзвітувала, що наповнила піском майданчики за 30 адресами.

Користувачі соцмереж покепкували з піар-ходу політика. Миколу Тищенка назвали «міцним господарником» і попросили додати лебедів з шин, полагодити кнопку в ліфті і привезти ще піску – але вже для домашнього кота.

Як відомо, Микола Тищенко є одним з кандидатів на мери Києва від «Слуги народу». Також кандидатом на мери Києва є депутат СН Олександр Качура.

Раніше соціологія давала Тищенку не більше 8% підтримки.

Водночас місяць тому він зганьбився тим, що його ресторан «Велюр» працював під час карантину.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Вакцинация - о ней пишут в негативном смысле- сперва об Астрозенеке - сколько умерло. ОБ АМЕРИКАНСКОЙ ВАКЦИНЕ - ДОРОГО И кто знает , сколько умрет от вакцинации?Я например ни одной из этих вакцин не верю Доверяю только российскому "Спутнику" Но на Украине его не допускают ...страна -агрессор
Луна -2
А в пипиську можно сделать ?Тогда чего только в грудь- ты бы сразу и в пипиську .Тогда бы точно Героем Украины стала
е
ха, ты ж собиралась американской прививаться, на всех углах об этом орала..кстати привилась?если нет, то чего??
Луна -2
"Украинская вакцина уникальна тем , что нет".Добавлю -"и не будет"-Потому что Астрозенеке по индийски и американской соперницы не нужны.. а обещать можно все что угодно .Народец все схавает.
Молчание ХОХЛЯТ
Убийство Киевлянки Российского происхождения (на северной венной базе) в американском Голливуде да ещё и все с паспортами Израиля? омг ! очень много Пусси!
Елена
Вчера пришла на вакцинацию и попросила сделать мне укол Спутник в сиську, чтоб в случае чего не видно было... Врач сказал что я дура и такие как я должны умирать молодыми или Героями Славы
Путин и журналистка без трусов
3еленский согласился сменить пол и стать Моникой... в Лондоне уже готовятся к приезду грустного клоуна