"СЛУГИ" НАМАГАТИМУТЬСЯ КОМПЕНСУВАТИ ПАДІННЯ СВОГО РЕЙТИНГУ ПЕРЕД МІСЦЕВИМИ ВИБОРАМИ — ПАВЛЕНКО
Политикаprm.ua08 июня 2020

"СЛУГИ" НАМАГАТИМУТЬСЯ КОМПЕНСУВАТИ ПАДІННЯ СВОГО РЕЙТИНГУ ПЕРЕД МІСЦЕВИМИ ВИБОРАМИ — ПАВЛЕНКО

Спроби партії "Слуга народу" перенести дату проведення місцевих виборів уже не пройдуть, тому провладна монобільшість буде намагатись компенсувати падіння рейтингу своєї політичної сили.

Заявив народний депутат "Європейської Солідарності" Ростислав Павленко.

"Слуги народу" намагатимуться домовитись між собою, як вони підуть на місцеві вибори. Вже майже очевидно, що спроба перенести вибори чи якось їх позбутися, не пройде. Тому вони будуть намагатися якось компенсувати оте падіння рейтингу, яке відбувається через те, що люди прозрівають. Стає зрозуміли, що тогорічний експеримент не призвів до бажаних результатів. Саме тому позиції "Слуги народу" сильно падають.", - сказав політик.

Павленко також наголосив на необхідності об'єднання всіх патріотичних сил, щоби не допустити проросійського реваншу в Україні.

"Тому Європейська Солідарність" звернулася до всіх проукраїнських патріотичних сил із закликом до єднання, щоби припинити експеримент і не допустити реваншу. Щоби привести до місцевих рад ті політичні сили, які займатимуться розбудовою громад і зможуть забезпечити людям нормальний рівень життя", -  зазначив депутат.

1 комментарий

Написать комментарий
  • ----------
    08 июня 2020
    слуг чужих народов не выбирать
    Ответить