Политикаwww.unn.com.ua11 нояб.

"Слуги народу" виправдалися за спійманого на хабарі відразу після виборів соратника

nk_hauz/-mlr2ntrfog1bkia99ct.jpg

У політичній партії "Слуга народу", коментуючи викриття на хабарі відразу після місцевих виборів соратника Михайла Попелича, який став головою ОТГ на Закарпатті, визнали, що навіть найретельніший добір кандидатів не дає захисту від корупції у їхніх лавах. Про це йдеться у поширеній у середу, 11 листопада, заяві політсили.

"На жаль, навіть найретельніший добір кандидатів не гарантує їхньої стовідсоткової доброчесності. Однак ніхто не має "імунітету" від переслідувань за корупцію та інші злочини... "Слуга Народу" очікує на справедливий вирок для Михайла Попелича – новообраного від партії голови Воловецької ОТГ на Закарпатті, якого підозрюють у вимаганні хабара", - заявили в партії.

Очільник політичної сили Олександр Корнієнко запевнив, що у партії "не поділяємо чиновників на "своїх" і "чужих".

Нагадаємо, 10 листопада на Закарпатті СБУ затримала новообраного від партії “Слуга народу” голову Воловецької ОТГ Михайла Попелича, якого підозрюють у вимаганні хабара.

💬 Последние комментарии
Закрываем вакансию
Вывод тут такой, что грицаки не оправдывают оказанного высокого доверия в силу личностных недостатков. Слабосилие, слабоволие, энурез.
Не Елена
НеЛох без бумажки скоро начнёт говорить как Педалик Кличко. Но Педалика хоть в голову часто били, ему простительно, а у этого кадра похоже от дури мозги усыхают.
е
шо опять спрыгиваешь?? так ОТВЕЧАЕШЬ или НЕТ?
Оззи
ДБ. Туристам из других стран можно дать гидов и переводчиков, которые нормально всё расскажут и объяснят. Запад от всего оставляет только обёртку или картинку. Суть, сущность, содержание и наполнение меняет, иногда полностью или на противоположное. Тогда лучше спалили бы дотла собор Парижской Богоматери, нахрена он такой будет нужен? Они бы ещё додумались бордель в нем устроить, а так всего лишь что-то типа дискотеки, шоу-рум бля.
Елена
Успокойся е, успокойся.
Елена
Хе
е
отвечаешь? т.е. 1 декабря + неделя - получается 8 декабря ТЫ отвечаешь за свой базар?! ТАК?