Политикаwww.ukrinform.uaOct 13

«Слуги» офіційно не обговорюють призначення Верещук на посаду міністра оборони

nk_hauz/HLxh_eD7g.jpeg

Народні депутати фракції «Слуга народу» офіційно не обговорюють питання призначення Ірини Верещук на посаду міністра оборони України у разі звільнення Андрія Тарана.

Про це Верещук повідомила в коментарі кореспонденту Укрінформу.

«Питання заміни міністра оборони залишається відкритим. Це ще точно невідомо, чи відбудеться взагалі така зміна. Щодо обговорень у межах фракції, то формального обговорення мого призначення на посаду міністра оборони на фракції не було і бути не могло, бо немає рішення Президента», - сказала парламентарій.

Водночас вона зауважила, що неформальні обговорення її можливого призначення на посаду міністра оборони з членами фракції «Слуга народу» та представниками Оборонного комітету ВР були.

Окрім цього, Верещук наголосила, що готова очолити Міністерство оборони, якщо отримає відповідну пропозицію.

Раніше голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія повідомляв, що народні депутати від «СН» визначатимуться з кадровими змінами в Кабінеті Міністрів на засіданні політсили 18 жовтня. Він не конкретизував, відставки яких міністрів розглядатимуть народні депутати, але впродовж останніх місяців у ЗМІ поширюється інформація, зокрема, про імовірну відставку міністра оборони Андрія Тарана.

Згідно з Конституцією України, міністр оборони та міністр закордонних справ призначаються Верховною Радою за поданням Президента України.

💬 Последние комментарии
Боксер
Это тоже еврей!
Отож
Деградация Верховных главнокомандующих - налицо: ефрейтор Ющенко,мл.сержант Порошенко,дезертир-допризывник Зеленский. А не служивший выпускник совхоза-техникума ветеринар Данилов - вообще вишенкой на торте.
Человек ориньякской культуры
А Симчич разве не еврей? А Гитлер? Что вы все такое все время говорите?
Елена
Плохо дело,надо соблюдать карантин и безопасность при многолюдных местах.
Динарид
Хочется больше откровенности, открытости.
11
в інтернеті є купа сайтів з розбивкою по роках і кількістю військових конфліктів розпочатих США. для бота - масона корисна інформація.
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"