Политикаfbc.uaAug 27

Спікер Сенату Чехії дав пораду Україні

nk_hauz/AghM5447R.png

Спікер Сенату Чехії дав пораду Україні з питань членства країни в Європейському Союзі та НАТО. Про це Мілош Вистрчіл повідомив в інтерв’ю для ЗМІ.

За його словами, на цей час Чехія активно підтримує прагнення України вступити в ЄС та НАТО.

Він заявив, що з боку Чехії – це проявляється не тільки в публічних заявах, але і в тому, що країна збільшує військову співпрацю з Україною. Це повинно частково допомогти країні стати частиною НАТО.

Також чиновник сказав, що країни повинні поглибити свою співпрацю в питаннях обміну архівною інформацією та в сфері самоврядування.

«Я бачу тут безмежне поле для прогресу. І цей прогрес дуже важливий для досягнення Україною критеріїв ЄС», – сказав він.

При цьому спікер чеського Сенату відверто сказав, що поки що Україні не варто подавати заявку на членство в вище згадані політичні об’єднання, адже країна все ще не виконала всі для цього умови.

Він вважає, що правильніше було б це робити тоді, коли Україна зможе розібратися з проблемою корупції.

«Однак у мене є для вас і ще одна порада – більш несподівана. Не варто забувати, що ЄС – це союз бюрократів. Бюрократи керуються своїми правилами, проте ці правила далеко не завжди можуть бути хорошими для вас», – резюмував він.

Раніше президент Латвії висловив сумнів з приводу того, що російський проект «Північний потогк-2» на даному етапі ще можна зупинити. Про це Егілс Левітс сказав в своєму інтерв’ю для «Радіо Свобода».

У діалозі з журналістами він сказав, що вважає запуск «Північного потоку-2» невідворотним.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди
Луна-2
Александр Усик выиграл у американца - Хохлы в трауре ..Браво Александр - гордимся тобой...
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Авторские статьи