Политикаfbc.uaAug 27

Спікер Сенату Чехії дав пораду Україні

nk_hauz/AghM5447R.png

Спікер Сенату Чехії дав пораду Україні з питань членства країни в Європейському Союзі та НАТО. Про це Мілош Вистрчіл повідомив в інтерв’ю для ЗМІ.

За його словами, на цей час Чехія активно підтримує прагнення України вступити в ЄС та НАТО.

Він заявив, що з боку Чехії – це проявляється не тільки в публічних заявах, але і в тому, що країна збільшує військову співпрацю з Україною. Це повинно частково допомогти країні стати частиною НАТО.

Також чиновник сказав, що країни повинні поглибити свою співпрацю в питаннях обміну архівною інформацією та в сфері самоврядування.

«Я бачу тут безмежне поле для прогресу. І цей прогрес дуже важливий для досягнення Україною критеріїв ЄС», – сказав він.

При цьому спікер чеського Сенату відверто сказав, що поки що Україні не варто подавати заявку на членство в вище згадані політичні об’єднання, адже країна все ще не виконала всі для цього умови.

Він вважає, що правильніше було б це робити тоді, коли Україна зможе розібратися з проблемою корупції.

«Однак у мене є для вас і ще одна порада – більш несподівана. Не варто забувати, що ЄС – це союз бюрократів. Бюрократи керуються своїми правилами, проте ці правила далеко не завжди можуть бути хорошими для вас», – резюмував він.

Раніше президент Латвії висловив сумнів з приводу того, що російський проект «Північний потогк-2» на даному етапі ще можна зупинити. Про це Егілс Левітс сказав в своєму інтерв’ю для «Радіо Свобода».

У діалозі з журналістами він сказав, що вважає запуск «Північного потоку-2» невідворотним.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!