Политикаwww.unn.com.uaSep 25

Спірних правок не знайшли: у Зеленського не сумніваються, що Разумков підпише закон про олігархів

nk_hauz/Q10ndTH7R.jpeg

Спірних правок щодо законопроекту №5599 про олігархів не знайшли. До кінця наступного тижня спікер Верховної Ради Дмитро Разумков має підписати закон і документ буде передано на підпис Президенту. Про це журналісту УНН повідомив представник Президента у Конституційному суді, народний депутат Федір Веніславський.

Цитата

“Жодну із статей законопроекту про олігархів переголосовувати не будуть... До кінця наступного тижня цей законопроект буде підписаний головою Верховної Ради, і буде переданий на підпис Президенту”, - заявив Веніславський.

Деталі

Представник Президента зазначив, що проблем із підписом голови Верховної Ради Дмитра Разумкова виникнути не має, оскільки, згідно з правилами, спікер парламенту має п’ять днів для підпису.

“Я не бачу юридичних підстав для того, щоб голова ВР не підписав законопроект, який ухвалила Верховна Рада...Є процедура: підписаний законопроект головою комітету передається в апарат Верховної Ради, далі юристи ставлять візи, і передають голові Верховної Ради, який має його підписати”, - додав нардеп.

У той же час, Веніславський повідомив, що сьогодні ввечері до парламенту надійшли постанови про скасування результатів голосування, що означає, що до розгляду цих постанов Разумков не має права підписувати законопроекти.

“До розгляду цих постанов Разумков не має права підписувати законопроекти. Тому він (закон - ред.) буде підписаний, скоріше за все, вже тоді, коли ми на пленарному засіданні через тиждень ці постанови не підтримаємо, і тоді треба буде підписувати закон”, - додав представник Президента.

Додамо

Верховна Рада схвалила законопроект про олігархів 23 вересня. Під крики “Геть диктатуру!” ВР відхилила більшість правок нардепів до законопроекту про олігархів. А вже 24 вересня стало відомо, що Рада має переголосувати законопроект через правову колізію, що утворилась. Мова про те, що врахували одночасно 3-и (396, 398, 406) правки, які суперечать одна одній.

Зі слів Веніславського, комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Раді переголосувати статтю 5 закону “про олігархів” через правову колізію, що виникла внаслідок голосування.

Додамо, що між головою Ради Дмитром Разумковим, та “Слугами народу” останнім часом відбувається конфлікт. Зокрема, від початку ходили чутки щодо його можливої відставки.

ЗМІ повідомляли, що у Верховній Раді йде активний збір підписів за відставку Разумкова.

Також ходили чутки щодо можливої зміни голови Верховної Ради з Разумкова на його першого заступника Руслана Стефанчука, який є більш лояльною до Президента фігурою.

Сам голова парламенту заявив, що він "не стане триматися за посаду", якщо ініціюють його відставку. До слова, до парламенту у 2019 році "слуг народу" вів саме Дмитро Разумков, однак потім залишив посаду голови політсили.

Перший заступник голови президентської фракції "Слуги народу" у парламенті, голова однойменної партії Олександр Корнієнко заявив, що наразі між ним і головою Верховної Ради чисто "письмові відносини", а також "складна виробнича ситуація".

Корнієнко вважає, що дії Разумкова щодо "слуг народу" "не є командними".

У той же час, народний депутат від "Слуги народу" Олексій Устенко у коментарі УНН розповів, шо "Слуги народу" поки не збирають підписи за відставку спікера парламенту Дмитра Разумкова. Це питання не буде порушуватися до кінця наступного тижня.

💬 Последние комментарии
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Польша пошла по наклонной вниз. Все должно закончиться депортацией поляков в Сибирь, на их историческую родину. Польша, уходи!
Весёлый Роджер
Щоб было файно щирюку свидомому думувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн, у ширых скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливая воду, гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Весёлый Роджер
Что значит ВРАТЬ? ЭЙ мразь брехливая Шмуля, ты не приписывай другим свои привычки!!! Эй подлая тварь - я же НИКОГДА НЕ ПРАВЛЮ твои комменты!!! Я же не пархатый бандеровец як ты, а клятый москаль -" мне Заратустра не позволяет... "
Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьи11ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи12ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи12ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи15ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи16ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи16ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи16ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи16ч. назад
Великий стратег начинает?