Политикаwww.golos.com.ua20 июн.

Співпраця з Індонезією має перспективу в багатьох сферах

nk_hauz/-magvikuf-vdgqb9jkl3.jpg

У Верховній Раді відбулася зустріч депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія з представниками Посольства Республіки Індонезія в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні Юдді Кріснанді.

Як зауважив голова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія Артем Кунаєв, новоутворена група дружби дуже чекала цієї зустрічі. Він подякував послу та посольству за її високий представницький рівень. «Це свідчить про щире бажання сприяти міжпарламентському співробітництву між Україною та Індонезією», — сказав керівник групи і висловив впевненість, що «в майбутньому таке співробітництво стане гарним внеском у розвиток відносин між нашими країнами».

Також голова депутатської групи подякував Індонезії за її міжнародну позицію в частині підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема при голосуваннях у Генеральній Асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. «Cподіваюся, що така позиція буде підтримана і на 75-й сесії у 2020 році», — сказав Артем Кунаєв.

Народний депутат також висловив сподівання, що спільна робота плідно впливатиме на економічне, політичне та інші види співробітництва між двома країнами.

Народні депутати України під час своїх виступів висловили сподівання на покращення економічного співробітництва між двома країнами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні своєю чергою подякував за організацію зустрічі і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. За словами Юдді Кріснанді, співробітництво між парламентами двох країн активно розвивається. Так, тиждень тому у парламенті Індонезії була створена аналогічна група дружби, до якої увійшли шестеро депутатів. Окрім того, протягом останніх трьох років понад 200 депутатів з Індонезії відвідали Україну у складі 12 делегацій.

Посол також зауважив, що, якби не карантинні заходи, то планувалася поїздка парламентської делегації до України у лютому, а у квітні — візит заступника голови парламенту Індонезії. «Сподіваюсь, що ситуація із коронавірусом стабілізується і наші плани реалізуються», — сказав дипломат.

Посадовці та співробітники Посольства Республіки Індонезія в Україні коротко поінформували народних депутатів України про політичний устрій, особливості соціальної та культурної сфери Індонезії, її історію, а також про співпрацю між двома країнами. Індонезія зацікавлена у розвитку співпраці з Україною в ІТ-галузі, торгівлі, спорті, культурі, туристичній та інвестиційній сферах. На сьогодні найбільшу частку в імпорті Індонезії з України становлять зернові, а України з Індонезії — пальмова олія. Реалізується низка інвестиційних проектів. Збільшується кількість українських туристів, які відвідують Індонезію, є співпраця у галузях медицини та освіти.

Учасники зустрічі висловили сподівання на швидке покращення ситуації із захворюванням на коронавірус і відновлення взаємних візитів задля реалізації потенціалу, який є між двома країнами.

За повідомленням Інформаційного управління апарату Верховної Ради України.

💬 Последние комментарии
3020
После официальной части торжества в Киеве планируется концерт группы «Антитела» с участием Президента Владимира Зеленского, руководства Министерства обороны и Вооруженных Сил Украины. Вот так кратко и правдивее нужно освещать сие событие.
3020
Ну сказали бы честно, что обосрались
3020
Составитель этого конгениального плана, укурившись его же, хочет явно переплюнуть Герберта Уэльса.
3020
Не, с Колумбии прибыл кокс для злоупотреблений, а то как же дальше энергично и с задором, не сбавляя темп ЗеНаполеон будет жечь очередную чушь по телеку.
3020
Но было 73 процента умалишённых, которые голосовали за ЗеНаполеона и его подельников. Это те же особи, что вкладывали в МММ, любители мексиканских сериалов, развесистой клюквы, завсегдатаи зомбоящика и другие легковерные лохи.
3020
Да, паспорта выдать нужно всему Талибану, ИГИЛу, сомалийским пиратам и пусть сильнее грянет буря...
Весёлый Роджер
ЧТО ТЫ опят ПЫСДИШЬ як дышишь!!! ЭЙ ТВАРИНА ты последняя, Шмуля ты Сруля! Какой на фуй рынок??? ЭЙ МРАЗЬ??? Если вы добываете своего газа почти 55-60% от потребления!!!! АЛЛО МУДАК ПЕРДУН!!! Цэ бильше половины, тай него вполне хватит на всех ждунов панувания!!! Себестоимость него 1080 грн за 1000 кубов, грубо 1 куб = 1 грн!!! А продаёте ВЕЧНЫМ ждунам панувания по... 40 грн и выше... Жаба ты червонная Шмуля, труселя кружевные пидтяни и фуйни тут не неси!