Співпраця з Індонезією має перспективу в багатьох сферах
Политикаwww.golos.com.ua20 июня 2020

Співпраця з Індонезією має перспективу в багатьох сферах

У Верховній Раді відбулася зустріч депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія з представниками Посольства Республіки Індонезія в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні Юдді Кріснанді.

Як зауважив голова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індонезія Артем Кунаєв, новоутворена група дружби дуже чекала цієї зустрічі. Він подякував послу та посольству за її високий представницький рівень. «Це свідчить про щире бажання сприяти міжпарламентському співробітництву між Україною та Індонезією», — сказав керівник групи і висловив впевненість, що «в майбутньому таке співробітництво стане гарним внеском у розвиток відносин між нашими країнами».

Також голова депутатської групи подякував Індонезії за її міжнародну позицію в частині підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зокрема при голосуваннях у Генеральній Асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України. «Cподіваюся, що така позиція буде підтримана і на 75-й сесії у 2020 році», — сказав Артем Кунаєв.

Народний депутат також висловив сподівання, що спільна робота плідно впливатиме на економічне, політичне та інші види співробітництва між двома країнами.

Народні депутати України під час своїх виступів висловили сподівання на покращення економічного співробітництва між двома країнами.

Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні своєю чергою подякував за організацію зустрічі і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю. За словами Юдді Кріснанді, співробітництво між парламентами двох країн активно розвивається. Так, тиждень тому у парламенті Індонезії була створена аналогічна група дружби, до якої увійшли шестеро депутатів. Окрім того, протягом останніх трьох років понад 200 депутатів з Індонезії відвідали Україну у складі 12 делегацій.

Посол також зауважив, що, якби не карантинні заходи, то планувалася поїздка парламентської делегації до України у лютому, а у квітні — візит заступника голови парламенту Індонезії. «Сподіваюсь, що ситуація із коронавірусом стабілізується і наші плани реалізуються», — сказав дипломат.

Посадовці та співробітники Посольства Республіки Індонезія в Україні коротко поінформували народних депутатів України про політичний устрій, особливості соціальної та культурної сфери Індонезії, її історію, а також про співпрацю між двома країнами. Індонезія зацікавлена у розвитку співпраці з Україною в ІТ-галузі, торгівлі, спорті, культурі, туристичній та інвестиційній сферах. На сьогодні найбільшу частку в імпорті Індонезії з України становлять зернові, а України з Індонезії — пальмова олія. Реалізується низка інвестиційних проектів. Збільшується кількість українських туристів, які відвідують Індонезію, є співпраця у галузях медицини та освіти.

Учасники зустрічі висловили сподівання на швидке покращення ситуації із захворюванням на коронавірус і відновлення взаємних візитів задля реалізації потенціалу, який є між двома країнами.

За повідомленням Інформаційного управління апарату Верховної Ради України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Конституция укрАины сама по себе является нарушением конституции укрАины, так как принята с грубейшими нарушениями конституции укрАины.
Игбун Хохлов
Собрать бы всю хохлоту черножопую да отправить на историческую родину - в очень среднюю Азию. Далее по тексту.
гость
Собрать всех этих негров,арабов и других азиатов и всю эту пиздабратию и на историческую родину,всех,а кто вернётся,к стенке,без исключения и оправданий,нахрен))) только разрушать и ломать умеют,стрить и работать суки не хотят.
кипчак
Скорее всего не сам додумался, а неведомые крутые дяди направляли и толкали, если не взятку брать от Каддафи, так на его убийство. Пока что Франция не такой пуп земли, как США, без отмашки начальства на такое бы не решились.
Игбун Хохлов
Одна англичанка решила пожить в России. Ну, там с целью изучения языка и культуры. И выбрала аж Новосибирск. Ей друзья сочувствуют "там же холодно". А она отвечает: "Это в Англии холодно, а здесь я зимой по квартире раздетая хожу." Европейцы не могут себе позволить отопление - дорого. По квартирам ходят в верхней одежде. Но им хоть с климатом повезло, а хохлостан куда рыпается? Киев не Лондон, здесь и морозы зимой бывают.
кипчак
Изощренные жулики. Они уже не видят берегов - им все дозволено
гость
Даже логично где-то. Чего еще ожидать?