Сподіваюсь на консолідовану та ефективну роботу Парламенту цього тижня, - Дмитро Разумков
Политикаwww.golos.com.ua02 марта 2020

Сподіваюсь на консолідовану та ефективну роботу Парламенту цього тижня, - Дмитро Разумков

“Цього тижня Парламент продовжить розгляд питання земельної реформи”, - зазначив Дмитро Разумков і нагадав, що у зв‘язку зі зверненням Президента України 4 березня відбудеться позачергове засідання Верховної Ради.

Дмитро Разумков зауважив, що порядок денний позачергового засідання досить насичений, і розгляд усіх питань може зайняти три-чотири години. “Ми маємо розглянути проект закону щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях. Це стала практика, яка дає Україні можливість проводити військові навчання, тренінги та інші заходи для посилення національної безпеки та оборони”, - повідомив він.

Голова Парламенту також зазначив, що до порядку денного включено проект закону, яким має бути відтерміновано розподіл функціональних обов’язків між Головнокомандувачем Збройних Сил та Начальником Генштабу Збройних Сил, та законопроекти №0025 та №2500. “Сподіваюсь, що робота Парламенту буде консолідованою та ефективною”, - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради України звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності з проханням завчасно забезпечити народних депутатів інформацією від антикорупційних та правоохоронних органів щодо звіту про їх діяльність.

Дмитро Разумков також зазначив, що минулого тижня з офіційним візитом відвідав Латвію та Естонію. “Це наші багаторічні партнери, які допомагають Україні в боротьбі за територіальну цілісність, захищають та відстоюють наші інтереси на міжнародних майданчиках. Іноді ми разом виступаємо та захищаємо принципи демократії, іноді вони виступають адвокатами української позиції у світі. Багато речей об’єднують наші держави у минулому й, сподіваюсь, у майбутньому”, - наголосив Голова Парламенту.

Окрему увагу Голова Парламенту приділив запровадженню традиції несення Почесної варти Національної гвардії України перед будівлею Верховної Ради. “2015 року біля стін Парламенту загинули нацгвардійці, тому така традиція - це і шана їм, і серйозний урок будь-кому, хто за політичними амбіціями не бачить життя людей”, - підкреслив Дмитро Разумков.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
АНОНИМНУС
алешка-г вот ты вякаешь что что-то не так. а ты разомни мозг и предложи свой вариант, а то гав-гав что не так ты гаразд а умишки на большее не хватает?!!
Гость
И "подцепив COVID-19… в Украину вернулись сотни тысяч заробитчан, которые работали на польских фабриках, трудились на испанских стройках и ухаживали за итальянскими стариками".
Гость
И что видим: "очередной майдан 2013–2014 годов жестко швырнул Украину в сторону Запада, но не в объятия, а под ноги".
кипчак
От сотворения мира начнут, только бы не добраться до действующих , реальных бандитов, воров и мародеров. Хотя я не против, если начнут с 1991 г., нечего щадить никого.
Игбун Хохлов
Так полицаи вылавливают тех, кто без намордника. Я вчера выходил, так на шею его нацепил для отмазки.
Гость
И "человек так уж устроен, что (если он думающий, размысляющий сам по себе) тянется к великому и красивому".
Гость
Как-то всё огорчительно...