Сподіваюсь на консолідовану та ефективну роботу Парламенту цього тижня, - Дмитро Разумков
Политикаwww.golos.com.ua02 марта 2020

Сподіваюсь на консолідовану та ефективну роботу Парламенту цього тижня, - Дмитро Разумков

“Цього тижня Парламент продовжить розгляд питання земельної реформи”, - зазначив Дмитро Разумков і нагадав, що у зв‘язку зі зверненням Президента України 4 березня відбудеться позачергове засідання Верховної Ради.

Дмитро Разумков зауважив, що порядок денний позачергового засідання досить насичений, і розгляд усіх питань може зайняти три-чотири години. “Ми маємо розглянути проект закону щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях. Це стала практика, яка дає Україні можливість проводити військові навчання, тренінги та інші заходи для посилення національної безпеки та оборони”, - повідомив він.

Голова Парламенту також зазначив, що до порядку денного включено проект закону, яким має бути відтерміновано розподіл функціональних обов’язків між Головнокомандувачем Збройних Сил та Начальником Генштабу Збройних Сил, та законопроекти №0025 та №2500. “Сподіваюсь, що робота Парламенту буде консолідованою та ефективною”, - підкреслив Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради України звернувся до Голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності з проханням завчасно забезпечити народних депутатів інформацією від антикорупційних та правоохоронних органів щодо звіту про їх діяльність.

Дмитро Разумков також зазначив, що минулого тижня з офіційним візитом відвідав Латвію та Естонію. “Це наші багаторічні партнери, які допомагають Україні в боротьбі за територіальну цілісність, захищають та відстоюють наші інтереси на міжнародних майданчиках. Іноді ми разом виступаємо та захищаємо принципи демократії, іноді вони виступають адвокатами української позиції у світі. Багато речей об’єднують наші держави у минулому й, сподіваюсь, у майбутньому”, - наголосив Голова Парламенту.

Окрему увагу Голова Парламенту приділив запровадженню традиції несення Почесної варти Національної гвардії України перед будівлею Верховної Ради. “2015 року біля стін Парламенту загинули нацгвардійці, тому така традиція - це і шана їм, і серйозний урок будь-кому, хто за політичними амбіціями не бачить життя людей”, - підкреслив Дмитро Разумков.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
"Великої марини в Одесі" - марини - это звучит!
Гость
А возить то что? Предприятий то нет.
Гость
А за сожженный кислород? Еще не?
новости с дырляндии
Вот это просто перл "временно подконтрольную территорию Украины"!)))) Дырляндия даже не понимает, что это она находится на временно "подконтрольной", а правильнее сказать на ОККУПИРОВАНОЙ УКРАИНСКОЙ ТЕРРИТОРИИ! Ваша дырявая земля, даунбасята, находится на 2 метра ниже, скоро вы все туда и отправитесь.
Остров Самоневезения
Остров самоневезения ( старая песня на новый лад: https://www.youtube.com/watch?v=goFIxxWru78 ) Весь пропитан вирусом, абсолютно весь, Осторов кипарисовый в океане есть, Осторов кипарисовый в океане есть, Весь пропитан вирусом, абсолютно весь. Там под кипарисами - люди-дикари, С масками на лицах, с вирусом внутри, С масками на лицах, с вирусом внутри, Там под кипарисами - люди-дикари. Что они ни делают - вирус тут как тут, Видно, заклинания вирус не берут, Видно, заклинания вирус не берут, Что они ни делают - вирус тут как тут. Вирус не выводится, намертво прирос, Плачут, Богу молятся, не жалея слёз, Плачут, Богу молятся, не жалея слёз, Вирус не выводится, намертво прирос. Вроде не больные - и могли бы жить, Им бы пандемию взять и отменить, Им бы пандемию взять и отменить, Вроде не больные - и могли бы жить. Как назло, на острове вводится надзор! Бунтарям без масок - штрафы и позор! Дикарям без масок - штрафы и позор! На проклятом острове вводится надзор! По такому случаю с ночи до зари Плачут невезучие люди-дикари И не знают, бедные, как им дальше быть: Вирусы - зловредные, все не истребить...
Гость
Хер вам восстановление!
Гость
Отныне, ВСУшники не бойцы, которые должны защищать от внешних угроз, а мародеры и убийцы. Способны стрелять в безоружных, а вот при виде русской армии - сразу очко сжимается.