Спостерігачі зафіксували порушення на місцевих виборах в Україні
Политикаwww.dw.com5 дней назад

Спостерігачі зафіксували порушення на місцевих виборах в Україні

Громадянська мережа "Опора" зафіксувала під час виборів у 11-и українських містах випадки фотографування громадянами своїх бюлетенів на 7,5 відсотка виборчих дільниць. Про це йдеться в оприлюдненому в неділю, 22 листопада, повідомленні "Опори" на її Facebook-сторінці.

"Ключовою проблемою процесу голосування з 12:00 до 16:00 є фотографування виборцями своїх виборчих бюлетенів. Такі інциденти було зафіксовано на 7,5 відсотка виборчих дільниць", - йдеться в повідомленні. Наголошується, що порівняно з голосуванням на місцевих виборах 25 жовтня і днем повторного голосування 15 листопада інтенсивність таких порушень у відповідний проміжок часу істотно зросла (0,48 і 3,03 відсотка дільниць відповідно).

Водночас у Миколаєві поліція перевіряє повідомлення про безкоштовне таксі для виборців на дільниці в Інгульському районі міста. Як повідомляється на сторінці поліції Миколаївської області в Facebook, у соціальних мережах з'явилася публікація з аудіозаписом розмови нібито оператора таксі з клієнтами про безкоштовне надання послуг з перевезення виборців на дільниці в разі озвучення ними секретного коду.

Цю інформацію виявив ситуаційний центр поліції під час моніторингу, її зареєстрували в журналі Єдиного обліку. Правоохоронці встановлюють обставини події, її учасників, ймовірних організаторів і свідків. Всього станом на 16:00 поліцейські в Миколаєві зареєстрували 19 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Нагадаємо, такі порушення раніше фіксували в Україні під час голосувань, коли застосовувався "адміністративний ресурс".

Як повідомлялося, в 11 містах України відбуваються вибори міських голів. Згідно з даними організації "Опора", явка виборців у 11 містах становила 22,5 відсотка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
А что Луна не так сказала? не знаешь тему не ляпай языком, за умную сойдешь..
Кот Матроскин
Совсем охуели! Вы сначала чернобыльцам гробовые отдайте.
Елена
Кипчак обычно сам с собой разговаривает, можно сказать тихо сам с собою он ведёт беседу,а тут вышел с аутизмотического состояния и сказал,не спорю,не ошибся и что теперь? Прийти к Роджеру с веревкой и мылрм?не смешите меня,а концовочка моя,то почему только у меня к вам претензии? гляньте на Роджера комментарии,тоже самое илм не хотите у него их видеть?
Луна-2
Я БЫ НЕТ -Авантюристы были всегда - в мутной водичке - легко ловить рыбку.
Луна-2
Елена -краса ты моя,ненаглядная - вопрос, причем здесь -сколько ты здесь -ТЕБЯ Е спросил -прокомментируй статью.
Вера
до Байденовских лет...еще ого-го... я б голосовала за такую...Президентшу...
Луна-2
Ограбление по -украински ....ЗА ВО -ВРЕМЯ ПРЕДОСТАВЛЕННЫЕ УСЛУГИ - Хорошо, если на водопроводе авария.... и во -время предоставленные услуги как -то несовместимы и пахнет грабежом
Авторские статьи