Политикаwww.unn.com.uaSep 27

Справу АМПУ повернули до суду для передання у ВАКС

Київський апеляційний суд повернув справу ДП "Адміністрація морських портів України" до Шевченківського райсуду Києва для ініціювання передання справи до Вищого антикорупційного суду. "Шевченківський районний суд Києва отримав на розгляд справу ДП "Адміністрації морських портів України" рік тому. Що зроблено за цей час? Суд навіть не завершив підготовче засідання", - йдеться в повідомленні. Однак, як зазначається, колегія суддів райсуду 12 вересня направила справу до Київського апеляційного суду для вирішення питання про звернення з поданням до Верховного суду про передачу справи до ВАКС. "26 вересня суд апеляційної інстанції повернув справу до Шевченківського суду, який має сам ініціювати передання справи АМПУ до Вищого антикорупційного суду. Сподіваємося, це станеться якнайшвидше", - зазначили у Бюро. Нагадаємо, у 2015–2016 роках АМПУ зазнала 247 млн грн збитків внаслідок закупівель за завищеними цінами послуг із днопоглиблення підхідних каналів і акваторій Бердянського та Маріупольського морських портів. Упродовж року, поки справа перебувала у суді, ВС поставив крапку у справі про визнання недійсним договору між АМПУ та приватною компанією на проведення днопоглиблювальних робіт у портах України вартістю 712 млн грн, що, за даними слідства, дозволило підприємству розпочати процедуру повернення незаконно сплачених 118,4 млн грн. Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 20-24 вересня 2018 року вручили обвинувальний акт семи підозрюваним у заволодінні 247 млн грн ДП "Адміністрація морських портів України".

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шо условно Сруля, эй МУДАК ты старый, Штирлиц блин недостреляный, кому на Украине известна эта больница в Москве? Ну конечно, кроме тех, кто в ней лежал та дупу соседям по палате пидставлял. Кого те ласково Машей звали та колготы через голову надевали, а писли до утра е..ли! И ты ыщо будешь тут прикидываться справжним жидоукраинцем со знанием мовы и кныша! А вот и не выйдет у тоби дэбила ни шиша!
е
да у тебя ВСЕ условное и мозги тоже.. вот и приписываешь всем тут свои похождения под мостом и воспоминания про обслуживание морячков во все дырки...
Луна -2
Наше чудо появилось... и где же ты была -то не в Польше случаем, туалет там языко м не вылизывал , истинная арийка - характер нордический , твердый -Беспощаден к врагам украинского Бандерштадта.
е
ОПЯТЬ ты СВОЙ опыт и воспоминания про моряков под мостами...не доходит до тебя недоумка, что твоя сексуальная жизнь тут НИКОГО не интересует...
Весёлый Роджер
ЭЙ мавпёнок стрибучий, хватить пиСдить чужое - указывай ссылку на первоисточник!!! -> 29palms.ru
Елена
ДД а условная Кащенко, сколько по аз д как рню писать,что то образно,в целом,мало ли психушек на свете,а шо за наркологию не говоришь?хе,хе,алкаш несчастный.
Елена
Работа то не у меня,у меня хобби.