Политикаaspekty.net13 февр.

США будують нові військові об’єкти в Сирії — ЗМІ

nk_hauz/-m-xbc-k83oxcwhg8frf.jpg

За неповний місяць американці п’ять разів блокували шлях російським військовим, які прямували на нафтові родовища, стверджують джерела.

США будують нові військові об’єкти в нафтоносних районах на сході і північному сході Сирії. Про це повідомляє агентство Анадолу.

Стверджується, що це відбувається на тлі жорсткого протистояння між США і Росією.

«Починаючи з 18 січня, американські військові п’ять разів блокували шлях російським військовим, які прямували на нафтові родовища сирійського Румейлана», — йдеться в повідомленні.

За інформацією агентства, американські військовослужбовці в поспіху приступили до будівництва бази в районі міста Телль-Брак, в 40 кілометрах на північний схід від Хасеке. Цей населений пункт перетинає траса, яка веде в бік нафтових родовищ Румейлан.

Для будівництва бази США перекинули на минулому тижні з Іраку техніку і будівельні матеріали. Вантажівки з обладнанням пройшли в Телль-Брак через КПП Аль-Валід.

Американські військові також підняли прапор США в центрі сирійського міста, здійснюючи на вертольотах розвідувальні польоти над районом будівництва бази. Роботи зі створення нового об’єкту продовжуються з 3 лютого.

Крім цього, американські військові, дислоковані в багатій нафтою сирійській провінції Дейр-ез-Зор, почали переобладнувати в військовий об’єкт одну з будівель в центрі міста Хасеке. Джерела стверджують, що США мають намір використовувати цю базу як службовий будинок для контролю за видобутком нафти в Дейр-ез-Зорі.

Нагадаємо, 19 січня стало відомо, що США розгорнули військовий конвой РФ в Сирії. Російські військові прямували до нафтового родовища Джул Аги в районі Румейлана на північному сході провінції Хасеке.

Також повідомлялося, що після початку турецької операції Джерело миру США залишили ряд військових баз в Сирії і перебазували військових до нафтових родовищ.

На сьогоднішній день американські війська дислоковані на 11 військових базах і пунктах Сирії в провінціях Хасеке, Ракка і Дейр-ез-Зор.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи