США будують нові військові об’єкти в Сирії — ЗМІ
Политикаaspekty.net13 февраля 2020

США будують нові військові об’єкти в Сирії — ЗМІ

За неповний місяць американці п’ять разів блокували шлях російським військовим, які прямували на нафтові родовища, стверджують джерела.

США будують нові військові об’єкти в нафтоносних районах на сході і північному сході Сирії. Про це повідомляє агентство Анадолу.

Стверджується, що це відбувається на тлі жорсткого протистояння між США і Росією.

«Починаючи з 18 січня, американські військові п’ять разів блокували шлях російським військовим, які прямували на нафтові родовища сирійського Румейлана», — йдеться в повідомленні.

За інформацією агентства, американські військовослужбовці в поспіху приступили до будівництва бази в районі міста Телль-Брак, в 40 кілометрах на північний схід від Хасеке. Цей населений пункт перетинає траса, яка веде в бік нафтових родовищ Румейлан.

Для будівництва бази США перекинули на минулому тижні з Іраку техніку і будівельні матеріали. Вантажівки з обладнанням пройшли в Телль-Брак через КПП Аль-Валід.

Американські військові також підняли прапор США в центрі сирійського міста, здійснюючи на вертольотах розвідувальні польоти над районом будівництва бази. Роботи зі створення нового об’єкту продовжуються з 3 лютого.

Крім цього, американські військові, дислоковані в багатій нафтою сирійській провінції Дейр-ез-Зор, почали переобладнувати в військовий об’єкт одну з будівель в центрі міста Хасеке. Джерела стверджують, що США мають намір використовувати цю базу як службовий будинок для контролю за видобутком нафти в Дейр-ез-Зорі.

Нагадаємо, 19 січня стало відомо, що США розгорнули військовий конвой РФ в Сирії. Російські військові прямували до нафтового родовища Джул Аги в районі Румейлана на північному сході провінції Хасеке.

Також повідомлялося, що після початку турецької операції Джерело миру США залишили ряд військових баз в Сирії і перебазували військових до нафтових родовищ.

На сьогоднішній день американські війська дислоковані на 11 військових базах і пунктах Сирії в провінціях Хасеке, Ракка і Дейр-ез-Зор.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И такое бывает.
Гость
"Последние 30 лет Запад демонстрирует такое высокомерие, такую гордыню в навязывании своих ценностей остальному миру", — сказал Ведрин в интервью газете Le Figaro.
Гость
"Последние 30 лет Запад демонстрирует такое высокомерие, такую гордыню в навязывании своих ценностей остальному миру", — сказал Ведрин в интервью газете Le Figaro.
Гость
...
Limbra
Карантин это конечно хорошо. Нужная мера, которая поможет сократить количество инфицированных. Вот только почему власти так же активно и своевременно не хотят реагировать на петицию эпидемиологов Украины? https://petition.president.gov.ua/petition/91370 Почему не хотят провести расследование и пролить свет на истинную причину столько бурного роста COVID-19 на Украине?
Аноним
Без лоха жизнь нелегка:)
Трампенко 2
Тупая, тебя не про Роджера спрашивали, про “творчество” Сенцова просили рассказать - ты же тут срала постоянно “...свободу Сенцову, а также Балуху и прочим пи....”. А культура - да, не для всех, ты - типичный пример.