США чекає призначення нового посла України?
Политикаvidia.org05 апреля 2015

США чекає призначення нового посла України?

Новим послом України у США стане заступник голови Адміністрації Президента України Валерій Чалий, який відповідає за зовнішньополітичну діяльність. Інформацію про це підтвердили джерела в дипломатичних службах України та США газеті «День». Процедуру призначення Чалого на цю посаду ініціювала Адміністрація Президента пізньої осені минулого року. І тепер буквально за лічені дні можна очікувати Указу Президента про його призначення послом України в США. Зараз главою дипломатичної місії у Вашингтоні є кадровий дипломат Олександр Моцик, якого було призначено на цю посаду 2010 року. До Моцика лунали закиди щодо його надмірної лояльності до режиму Януковича. Проте одразу після зміни влади в Україні, обрання Президентом Петра Порошенка посла в США не замінили. Раніше сам Чалий пояснював це тим, що Україна не призначала послів у деяких країнах через високі вимоги Президента Порошенка до кандидатів. У нещодавньому інтерв’ю «ЛIГАБiзнесIнформ» Чалий прокоментував питання призначення ключових послів: «Знайти справжніх професіоналів у кожну країну — доволі складно, особливо за умов, коли бюджет цього напрямку скорочений. Бути послом — тепер уже не легка робота, а дуже важка праця». Ще раніше посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба в інтерв’ю «Дню» підтвердив цю тезу, наголосивши: «Зараз ми багато вкладаємо в підготовку дипломатів, особливо тих, які їдуть у відрядження і займатимуться питаннями ЗМІ. Ми спілкуємося з ними, роз’яснюємо, на чому фокусувати увагу, влаштовуємо для них тренінги. І так, поступово, ми вирівняємо цю ситуацію. Сучасний дипломат повинен мати дві основні навички: переговірника та комунікатора. Переговірник — для внутрішніх дипломатичних розкладів та комунікатор — щоб комунікувати із зовнішніми позадипломатичними аудиторіями для пояснення того, що відбувається. Якщо ці дві якості властиві людині, це готовий дипломат XXI століття. І до речі, послам, яких нещодавно було направлено до Австрії, Німеччини, Франції та Південної Африки, властиві ці якості».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Чего так тянет нас к беса. Мы душу дьяволу продали.. Ведь на МАЙДАНЕ МЫ тогда. ЗА ДЬЯВОЛА, УВЫ СТОЯЛИ...
Луна-2
47 млн - амеры не прокормят.Надо население угробить до 12 млн. граждан .Тогда о кей...Оно И ТАК УМЕНЬШАЕТСЯ КАТАСТРОФИЧЕСКИМИ ТЕМПАМИ - поэтому и перепись власть не делает - боится, узнать что население - уходит, как вода в песок.
Луна-2
Ты же вроде ушла?И вот на те вам, опять появилась -Недолго музыка играла. Недолго фрайер правил бал .Недолго Эра танцевала .Опять вернулась она к нам.Ты же жила в Германии - память -то девичья. должна знаать, что это такое. -РАСШИФРОВЫВАЮ - -ГСВГ-Группа Советских войск Германии.-специально для таких как ты ...умников.
ера
Прорвемся....Киев будет стоять, пока ... в киевском Соборе святой Софии...на его защите стоит, возвышая руки к небу, “Нерушимая Стена” Богоматерь Оранта...Вот Это...ВЕЧНО... (а то,что дорвались до влады...и беснуются...так Это пройдет...СКОРО...)
мм
Чего нас так тянет к бесам?
От ебанашки
Ага ,.сиди и печатаем за деньги - и платят нам -15 рублей за заметку.Ты подумай сколько мы тут зарабатываем за год. может перейдешь к нам в .качестве идиота на подсосе....))))
тт
А где Закон?