США очікують від ВР голосування щодо складу ЦВК України
Политикаua.interfax.com.ua18 апреля 2018

США очікують від ВР голосування щодо складу ЦВК України

Посольство США в Україні очікує голосування у Верховній Раді з питання призначення членів Центральної виборчої комісії (ЦВК) і нагадує про необхідність наявності в оновленій комісії представників усіх парламентських фракцій. "Очікуємо голосування у Верховній Раді щодо нової ЦВК. Важливо, щоб у новій комісії були представлені всі парламентські фракції, забезпечуючи прозорість і довіру до майбутніх виборів", - йдеться в повідомленні посольства, розміщеному в офіційному акаунті в соцмережі Twitter у середу. Як повідомлялося, раніше голова парламенту Андрій Парубій заявляв, що ВР зможе розглянути питання призначення членів ЦВК після завершення спеціальної перевірки кандидатів. Тоді ж він спрогнозував, що призначення членів ЦВК відбудеться у квітні-травні. 12 квітня А.Парубій заявив, що усі 14 кандидатів на посади членів Центральної виборчої комісії успішно пройшли спецперевірку, і Верховній Раді необхідно буде відсіяти одного з них. "Щодо всіх 14 кандидатів є позитивний висновок про проходження спецперевірки. Фактично, наступний етап - це рішення комітету (з питань правової політики і правосуддя - ІФ), наступний етап - консультації з фракціями, тому що тепер ми можемо говорити про повноцінний список щодо всіх кандидатів", - сказав він журналістам у кулуарах 11 Київського безпекового форуму. За словами спікера, з огляду на те, що вакантних посад у ЦВК 13, а кандидатів 14, необхідно буде одного з претендентів відсіяти. Як пояснив А.Парубій, це можливо зробити шляхом політичних консультацій до голосування в сесійній залі. Якщо не вдасться погодити остаточний список кандидатів таким чином, буде рейтингове голосування в сесійній залі щодо всіх 14 кандидатів, і відсіється той із них, хто набере найменшу кількість голосів. Після цього, за кожного з 13 кандидатів окремо голосуватиме Верховна Рада. Спікер зазначив, що перед цим парламент проголосує за звільнення нинішніх членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився. Відповідаючи на запитання про те, коли члени ЦВК можуть бути призначені, А.Парубій сказав: "Я обмежений рішенням комітету. На цей комітет величезне навантаження. Комітет розглядає і виборчий кодекс, де понад 4000 правок, розглядає законопроект про Антикорупційний суд, і на комітет лягло навантаження щодо рішення стосовно ЦВК". Водночас спікер зазначив, що кілька парламентських фракцій уже попросили про зустріч із кандидатами до складу ЦВК.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    18 апреля 2018
    оце блядь вам нэзалэжнисть ,долбоебы кастрюдеголовые .
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
Вниманию свидомых неадекватов.. Одним из самых популярных был поезд Львов-Москва... Так что вы там визжали на счёт того что в Россию могут ехать только идиоты??..
е
А при том что до сих пор ничего не расследовано и фигуранты дела до сих пор на свободе..
что за бред
Так за окном то январь! К чему тут "новости" про маевку 2014 года?
е
ну говорить не мешки ворочать.. статистика самая брехливая вещь, а украинская втройне..
е
Так что там с ответом по поводу украинских олигархов??? опять стрелки переводишь и тему меняешь.. где ответ, ТРЕПЛО??? интересует тебя где Чубайс и почему его не посадили, но абсолютное молчание по поводу воровства Пети, Сени и других... Тебя своя страна не интересует от слова совсем! продажная твоя душонка..не велено на украинских вякать? пайку не заплатят?
Дулю ЖКХ Деньги в банки
Услуги ЖКХ не оплачены, а деньги в банки несут! Как это по украински!
Елена
Закусывай.