Политикаbykvu.com6 мар.

США та ЄС домовилися координувати дії щодо України

nk_hauz/-mv3obrudpcutfywdaty.jpg

Американський президент Джо Байден і очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен провели телефонну розмову, під час якої домовилися про координацію дій у питаннях стосовно України, Білорусі та Росії.

Про це повідомили на сайтах Єврокомісії та Білого дому.

Політики домовилися про відновлення партнерства між США та Євросоюзом.

Зокрема, йшлося  про зупинення дії  взаємних мит на авіаційну техніку на чотири місяці. Таке рішення було раніше ухвалено під час суперечок всередині Світової організації торгівлі (СОТ) щодо субсидій для авіабудівників Airbus і Boeing. Аналогічне рішення ухвалили й  стосовно решти давніших  суперечок.

Також світові лідери “домовилися координувати дії з питань, що становлять спільний інтерес, включаючи Китай, Росію, Білорусь, Україну і Західні Балкани”.

“Ми поділяємо стратегічний погляд на Росію. Я запропонувала, щоб ми ретельно координували нашу політику і заходи, зокрема, щодо Східної Європи. Ми поділилися своїми поглядами на ситуацію в Україні”, – зазначила фон дер Ляйен.

Під час телефонної розмови політики також говорили про співпрацю в рамках стримування пандемії COVID-19 і підвищення глобальної безпеки в галузі охорони здоров’я, подоланні кліматичної кризи тощо.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи