Политикаmind.ua6 мар.

США відреагували на інформацію про розкрадання в «Укроборонпромі»

Посольство США в Україні заявило про те, що українська влада повинна негайно провести повний аудит державного концерну «Укроборонпром» і зробити публічними оборонні замовлення в максимально можливому обсязі.

На думку американських дипломатів, дані дії допоможуть Україні в плані прозорості і боротьби з корупцією в оборонному секторі.

В своєму виступі з нагоди п'ятої річниці роботи «Українського кризового медіа-центру» заявила посол США в Україні Марі Йованович.

Вона також зазначила, що українські депутати продовжують користуватися імунітетом від судового переслідування. За її словами, потрібно скасувати ці привілеї для депутатів наступного скликання.

Проведення аудиту держконцерну «Укроборонпром», на думку американського посла, дозволить знизити корупцію.

«Уряд України також повинен негайно профінансувати повний аудит Укроборонпрому та розсекретити Державне оборонне замовлення в максимально можливому обсязі. Це сприятиме прозорості та боротьбі з корупцією в оборонному секторі.

Закривати очі на корупцію в оборонному секторі означає виривати з рук відважних воїнів України їжу, медичну допомогу та зброю. І уряд повинен розслідувати і дати хід справам про корупцію в Укроборонпромі та в інших місцях», – сказала Йованович.

Нагадаємо, напередодні журналісти проекту Bihus.Info оприлюднили третю частину масштабного розслідування про розкрадання в оборонній сфері та причетність до корупційних схем бізнес-партнера президента Петра Порошенка – вже колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Зокрема, журналісти розповіли, як під прикриттям Гладковського для «Укроборонпрому» було закуплено деталі російського виробництва, переправлено в Україну через Емірати, і при цьому ціна цих деталей зросла в 7 разів.

💬 Последние комментарии
МДА
Наконец то. Ура. А то они с голоду умирали.
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.