Политикаstopcor.orgSep 12

Стало відомо, чи загрожує олігархам в’язниця

nk_hauz/X0Pm8TSng.jpeg

Закон про олігархів не передбачає конфіскацію у них майна. Також документ не може означати, що хтось потрапить у в'язницю.

Про це заявив міністр юстиції Дениса Малюськи на форумі "Ялтинська європейська стратегія".

"Я не кажу, що хтось потрапить до в'язниці чи буде конфіскація майна. Просто вони не зможуть брати участь у приватизації певних об'єктів, будуть зобов'язані подавати декларації, включаючи майно в офшорних компаніях", – сказав міністр.

Міністр юстиції також пояснив, що на політиків накладатиметься зобов'язання декларувати всі свої зустрічі з олігархами.

Однак після затвердження критеріїв включення осіб до списку олігархів, вони матимуть пів року, аби уникнути потрапляння до відповідного реєстру. Зокрема, шляхом припинення фінансування політичних партій або ж ЗМІ.

За словами Малюськи, олігарх "перетвориться" у звичайного бізнесмена.

Для довідки, щоб вважатись олігархом необхідно брати участь у політичному житті, мати значний вплив на засоби масової інформації, бути монополістом на загальнодержавному товарному ринку та володіти активами на більше ніж 1 мільйон прожиткових мінімумів. Якщо три з цих ознак будуть наявні в однієї особи, то вона вноситься в Реєстр олігархів.

Нагадаємо, Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про олігархів в Україні може частково запрацювати в жовтні поточного року. Через пів року - у квітні 2022 року він повністю набуде чинності.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Луна-2
я... ошибочка вышла- я за всю Россию не говорю.Я пишу о ее достижениях и не пишу за россиян , как ты здесь распинаешься за всех украинцев и украинок.
Весёлый Роджер
За "барское добро" и за поддонков воров-керивников и бандитов, тут у нас тильки один старый пердун, у жиночих труселях, усерается кожний день, с утра до вечера пиСдит, всё пердит да пердит! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…Шалапутный во всём виноват, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.»
ОДЕССИТОВ КОЛБАСИТ. ЖИРУЮТ !
В Одессе из колбасы карту украины заколбасили! Самую большую! А значит есть и меньшие карты из колбасы!
ДА БУДЕТ ТАК !!! ЗАСЛУЖИЛИ !!!
С 1-го ноября тарифы на тепло вырастут ещё на 75%. С 1-го декабря - ёщё на 50% !!!
ДА БУДЕТ ТАК !!! ЗАСЛУЖИЛИ !!!
С 1-го ноября цена на газ в украине повысится ещё на 75%. С 1-го декабря - ещё на 50%.
Елена
Не все конечно,ясное дело не все,но преимущественное большинство,вы ведь Луночка за всю Россию говорите,а там есть к примеру и Каспаров и Зюганов и даже Жириновский,они ведь все разные.
Авторские статьи