Стало відомо, чому у “Слуги народу” падає рейтинг
Политикаstopcor.org01 августа 2020

Стало відомо, чому у “Слуги народу” падає рейтинг

Нардеп Олександр Корнієнко голова партії "Слуга народу", пояснив, що падіння рівня підтримки, зокрема, відбувається за рахунок тих українців, які "чекали швидких результатів".

"По-перше, відвалилися ті, хто чекає швидких результатів. Пам'ятаю, що 20 % казали, що один рік готові чекати, там 25-30 % – від двох до трьох років, ну і віддані прихильники: чекаємо, скільки треба. Тобто перша частина відвалюється, друга… Все-таки, коли робиш реформи, трохи люди "відвалюються", тому що реформи подобаються не всім", – зазначив Корнієнко.

Як приклад таких реформ нардеп назвав відкриття ринку землі.

"Ніхто в цій країні ніколи не робив реформу ринку землі, наприклад. Частині людей вона не подобається, але ми це зробили. Далі, відкриття доступу до ресурсів – "Укрспирт", бурштин, ліс", – розповів Корнієнко.

Він також згадав критику в ЗМІ, на низці телеканалів (зокрема, на "112 Україна" і "Прямому").

"Знаходячись у повністю ворожому медіасередовищі – це ж не можна скидати з важелів. У нас є плюс-мінус об'єктивний інтернет на рівні сайтів, у нас токсичний Telegram… Є "Прямий". Тобто з одного боку "112" і цей холдинг (112, NewsOne, ZIK, – ред.), з іншого "Прямий". І це з двох боків нас роздирають. От у такому середовищі медійному ми знаходимося. Зрозуміло, що якісь результати нівелюються відразу, а якісь промахи активно підсвічуються", – вважає Корнієнко.

Під час інтерв'ю нардеп також висловив переконання, що зараз підстав для позачергових парламентських виборів немає.

"Думаю, що зараз підстав для дострокових виборів немає. В першу чергу немає політичних підстав, тому що з точки зору соціології, зараз 50 на 50 українців виступають за дострокові вибори. І така ситуація завжди буде викликати низьку легітимність обраного парламенту. Станом на зараз все-таки "Слуга народу" є лідируючою силою. По соціології ми досі лишаємося на першому місці, суспільство каже, що ми лідери. У парламенті ми – лідируюча сила. Тому, які тут зараз проводити перевибори з точки зору такого світогляду? Можна, звісно, шукати якісь юридичні підстави, але це зайве, тому що є коаліція, уряд призначений, Рада збирається", – заявив він.

2 комментария

Написать комментарий
 • Оззи
  01 августа 2020
  А по первому взгляду на этого «слугу» не скажешь что он Поц. Внешность таки обманчива.
  Ответить
 • Игбун Хохлов
  01 августа 2020
  Пикрищення наступит пипизже. За какое время Зельцман обещал прекратить войну? Ну, панятна, там "рассийская ахрэсия". И бабка, которую, доблестные хохлополицаи задержали в Одессе за футболку с надписью "СССР" - это агент Путина. И Михаил Боярский напару с Натальей Варлей - по-прежнему угроза национальний бэспеци Украйыины, как и российские соцсети. Головнэ - прыйняття мовнюкового закону и спивання гимнА у школах. А вы кажэтэ, покращення нэма.
  Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать