Стало відомо, як буде працювати парламент після травневих свят
Политикаstopcor.org15 мая 2021

Стало відомо, як буде працювати парламент після травневих свят

У понеділок 17 травня Верховна Рада почне свою роботу після травневих свят. Як повідомив нардеп від фракції "Голос" Ярослав Железняк, можливо, що у четвер Рада проведе позачергове засідання.

Він підкреслив, що коаліція збирається на позачерговому засіданні прийняти закони-"маяки" для отримання міжнародної допомоги, а також у цей день відбудеться засідання щодо МВФ та Макрофіну.

У вівторок нардепи збираються розглянути закон про продаж землі через е-аукціони та стимули для розвитку крафтових пивоварень.

У наступний день Верховна Рада знову буде розглядати законопроєкт про відміну переведення годинника, посилки з-за кордону до 150 євро без ПДВ і митного збору, заборону продажу ліків дітям, законопроєкт про зміни в індексації пенсій, воєнне капеланство та антитютюновий закон.

У цей же день Рада має створити ТСК для розслідування щодо "вагнерівців".

У четвер анонсовано цілий блок аграрних законопроєктів, а в останній день робочого тижня парламент розгляне про зміни до закону про НАБУ, в тому числі формування конкурсної комісії, законопроєкт про оподаткування азартних ігор, про захист академічної доброчесності й "багатостраждальний законопроект про заборону "пакетів з пакетами".

Крім того, як стало відомо згодом, Верховна Рада має розглянути подання про відставку Максима Степанова з посади міністра охорони здоров'я.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.