Стало відомо, коли депутати підуть на канікули
Политикаfbc.ua31 мая 2021

Стало відомо, коли депутати підуть на канікули

Парламент вже готується до літніх канікул, попрацювати депутати збираються ще чотири пленарних тижні, а далі – на відпочинок. Та ключових питань, які потребують невідкладного розгляду ще безліч. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового” телеканалу.

Цього тижня, серед найрезонансніших – амністія капіталу. Документ пропонує з 1 липня – за рік – провести одноразове добровільне декларування активів фізосіб. Таким чином, сподіваються чиновники, вдасться вивести економіку з тіні.

На порядку денному цього пленарного тижня  і президентський законопроєкт щодо криміналізації контрабанди. Він умовно розділяє всі порушення на декілька груп та встановлює нові штрафи та кримінальну відповідальність. І очевидно, процес ухвалення цих документів у сесійній залі буде дискусійним, бо як визнають, самі парламентарі у них чимало запитань та зауважень до змісту законопроектів.

Серед іншого, депутати мають намір ухвалити законопроект про страхування. Хочуть, дозволити Нацбанку перейти від ліцензування окремих видів страхування до ліцензування за класами. Серед запланованих до ухвалення і закон про приєднання до електромереж. А саме суттєве спрощення відповідної процедури.

А ось в середу нардепи планують присвятити обговоренню питання щодо індексації пенсій. У четвер акцент буде на вдосконаленні системи оскарження держзакупівель.

На кінець робочого тижня депутати мають проголосувати за Митний збір та податок на додану вартість для посилок з-за кордону, а також платіжні послуги, йдеться про зниження комісії інтерчейдж. До слова, профільний комітет рекомендував Раді ухвалити документ.

Нагадаємо, що Державна податкова служба оприлюднила дані фінансових звітів державних компаній на Єдиному порталі відкритих даних і на власному вебсайті.

Тепер кожен може ознайомитися з реальним фінансовим становищем підприємств і розміром сплачених ними податків до бюджету.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
И у тебя и у е одна извилина на двоих , сзади
трамп
С одним согласен реальная зп меньше официальной статистике... но это также справедливо и к США и к России и к Украине. И не надо писать свою чепуху о том ты там был ты с людьми разговаривал.... а если хочешь поразговаривать так найди наших пенсионеров русских или украинских и спроси у них им пенсии в 13 000 рублей в месяц на ЖИЗНЬ( а не существование) хватает???? Меня просто поражает когда люди сидят по уши в авнище и еще кукарекают... у себя порядок наведите сделайте зп по 2000-3000 баксов и пенсии хотя бы по 1000 а потом будете умничать...
Елена
Живи там,до конца своих дней.
Елена
Ты же подонок писал что золота Горбачев оставил 290 тон,где ещё 40?а получил горбатый около 1200 тонн,чуть меньше,такой же пидар..ас как и ты, Нобелевскую премию получил,хе,ты наверное плакал тогда от зависти,что не ты её получил,чувырло.
Кот Матроскин
Стало быть пенсии военным хер подымут. Нууу, спасибо, деловые партнёры!
Елена
Трудно Луночка трудно жить,такой хорошей и доброй женщине,но такой блондинке, сочувствую, сожалею,но видимо никто не в силах помочь.,а Роджер мерзавец,он за копейку удавится,чем кому-то нуждающемуся дать, тварь.,он тварь.
трамп
я так понимаю что ты совсем деграднул??? твой мозг полностью перестал воспринимать адекватную информацию и это печально... но то такое по официальной информации средння зп в украине 500 долларов в россии 700 долларов а в загнивающих штатах 4000 и этим все сказано)))) То есть моя информации из интернета это ЛОЖЬ а эта статейка из того же самого интернета ЧИСТАЯ ПРАВДА????? Д-ДЕГРАДАЦИЯ)))) твой мозг давно умер человек с ником "е" наверно над ним долго думал напрягая свою одну извилину и то почти прямую)))