Политикаglavcom.ua21 сент.

Стало відомо, коли Рада може розглянути призначення нових членів ЦВК

У Раді чекають від президента подання щодо ЦВК Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що питання ЦВК у Верховній Раді можуть розглянути на початку жовтня. Про це повідомляє «Цензор.Нет». «Ми прийняли, що у нас 2, 3, 4 жовтня будуть пленарні дні. Тому ми можемо в ці дні розглянути це питання. Але, водночас, всі фракції всіх кандидатів направили президенту, ми тепер чекаємо від президента подання», - сказав він. Відповідаючи на питання про те, чи є серед кандидатів діючі нардепи Качура сказав, що «діючих народних депутатів немає», проте з попереднього складу виборчої комісії є кілька людей. Нагадаємо, усі політсили Ради внесли Зеленському кандидатури у члени ЦВК. Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада достроково звільнила всіх членів Центральної виборчої комісії. Із відповідним поданням до парламенту звернувся президент Володимир Зеленський. Як причину такого рішення він назвав «необ’єктивність» та «бездіяльність» ЦВК. У Центральній виборчій комісії, за розпуск якої 13 вересня проголосувала Верховна Рада, вважають рішення парламенту політичним і немотивованим, але сенсу його оскаржувати не бачать.

💬 Последние комментарии
уКРАИНЕЦ ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ!
уКРАИНЕЦ! ОХРЕНЕЙ! ГАЗ ПО 50 ГРИВНЕЙ! Но замёрзнуть вам не даст пианист и президент!
Луна -2
НУ ХОРОШО.... СОБАКАМИ -ОТСТРЕЛЯЕМ - КОШКАМИ - ПОТРАВИМ - ТАРАКАНЫ САМИ СБЕГУТ ..-И что дальше?
Есть у вас в квартирах газ?
Похоже, украинцы стоимость газа будут оплачивать собаками, кошками и тараканами. В весовой пропорции !!!
ПИСЕЦ В ЗАСАДЕ БУДЕТ!
Всё правильно! Песец будет в засаде !
Луна -2
Каменяр и голос разума -как вам это ?забота о людях - не так ли? Ведь вы же за это сражались на Майдане -вот и кушайте Только обидно, за что страдают ни в чем не повинные люди, которые не участвовали в событиях на Майдане .......
Луна -2
Оу .Мне понравилось - про боевых белых медведей и боевых пингвинов России -Но вы кое -что забыли про боевого Северного Песца)))) ....Песец -подкрался незаметно -и тихо шепчет -я пришел.
РОССИЯ ЖДЁТ ХОЛОДОВ?
Россия для вторжения в украину применит ББМ - БОЕВЫХ БЕЛЫХ МЕДВЕДЕЙ! Драпающую в панике ЗСУ преследовать будут БПР - БОЕВЫЕ ПИНГВИНЫ РОССИИ, забрасывающие укров 120мм яйцами! А в это время куев будут бомбардировать БОЕВЫЕ ГАГАРЫ снарядами по 500кг. К вечеру этого дня украина капитулирует!!!