Политикаinformator.news23 февр.

Стало відомо, скільки Тимошенко заплатила за нові рейтинги

Дослідження соціологічної групи «Рейтинг», яка 22 лютого оприлюднила президентські рейтинги українських політиків, купила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. За так зване соцопитування групи «Рейтинг», яке насправді не проводилося, партія Тимошенко виклала 50 тисяч доларів, – повідомило виданню ІНФОРМАТОР джерело в оточенні керівництва «Батьківщини». За його словами, за покупку «соцдослідження» відповідав близький до очільниці «Батьківщини» народний депутат Олександр Абдуллін. «Тимошенко потрібно було в публічній площині відповісти, що вона не збирається приставати на пропозицію Порошенка щодо дострокових виборів. Петро Олексійович пропонує їй відмовитися від президентських амбіцій в обмін на посаду прем’єра, після того як пройдуть дострокові парламентські вибори. Тимошенко не цікава така пропозиція. Вона про це сказала Порошенку в приватній розмові. А щоби президент не сумнівався, що її відповідь остаточна, Тимошенко купила за 50 тисяч доларів «соцопитування», в якому вона випереджає Петра Олексійовича на 3%, а в другому турі – на цілих 7%», – розповів інсайдер. За словами джерела, з купівлею «соцопитування» і його оприлюдненням в «Батьківщині» настільки поспішали, що забули включити в нього рейтинги партій. «Тимошенко поставила Абдулліну завдання купити «опитування», в якому її рейтинг був би на 3-4% вищий, ніж у Порошенка. В нього було два дні. Не знаю як, але він умудрився забути про рейтинги партій. Тому «Рейтинг» оприлюднив результати «соцдослідження» з рейтингами можливих кандидатів в президенти, але без рейтингів партій. Це прокол, який, слава Богу, не помітили. Ну хто публікує президентські рейтинги без партійних?!» – розповів інсайдер. ЗМІ раніше повідомляли, що соціологічна група «Рейтинг» публікувала замовні дослідження на користь мажоритарних кандидатів у народні депутати. Як відомо, Юлія Тимошенка не внесла у декларацію повні відомості про бізнес чоловіка в Чехії. Нагадаємо, Анатолій Гриценко міг знати наперед результати опитування з президентськими рейтингами українських політиків, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена, 03.11.2019!!! 20:37 (УВАГА на дату!!!) Дадут по любому,не кинут Украину, можете масковские тролли даже не сомневаться, Америка и Европа с нами, хотите вы этого ,не хотите,но по любому помогать Украине будут,даже к гадалке не ходи…» «Елена – 10 апреля 2021 - Всё будет хорошо,не беспокойся,там в Америке,… поможет построить и обустроить страну, …» «Елена – 13 апреля 2021 - Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,..» Осталось почекати рокив 100 мабуть, чи 200, чи до фуя, тоди точно запануймо!!! Сало уронили, хероям убийцам детей мало! Уси гуртом воем – щенывмырла…! ОЙ Тюю… панове эуропеиды, вы явно проЭбали неньку - «… паночка вже давно померла…!»
Елена
Я всегда стараюсь не брехать,шо там с Казахстаном,с его олигархами?
Елена
Ахаха,про своих олигархов ничего не скажешь какони народ наепали, ничего не скажешь?
Весёлый Роджер
Понимаешь шановний НеЕлена, это мразь Шмуля Писдунович, всё понимает и спецом тут так высерает. Как ты понял, он на Украине не проживает. Очень похож на проэбалта чи жителя избранной Хайфы. Все тут для него гои - нелюди! Но вот посмотри, что и этого полного ПОДДОНКА можно на ответы и признания вывести! Во общем учись "студент"! Это такая вот новая инфо война, будет ещё жестче! И поддонки будут более изворотливые. Про волка и семерых козлят - надо перечитать! Не действия там - а психологию общения, вернее затуманивания мозгов. Ведь ты же помнишь, как орали ТВАРИ на майдане - що цэ усё для НАРОДА робят! Вот и Шмуля, точно также тут ВРЁТ, по тому же сценарию!
Антиелена
Да, да! Украина с протянутой рукой. Ху тебе.
Весёлый Роджер
Ну вот Шмуля - як брехал твой НЕ!!! кумир - "Процесс пошёл, товарищи коммунисты...". Прекрасно! Давай и дальше признавайся, першое - шо ты старый обосранный, та озлобленный пердун! Давай признавай! И далее по списку: Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Солженицин, где он обзывал белорусов холуями? Или цэ Кравчук придумал? Янек, где решение суда, что он вор? -Кто направил ФРОНТОВЫЕ!!! гаубицы 152 мм с 25 кг снарядами, под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? -А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4 Ну давай отвечай!!! Про мукомольные заводы, ты МРАЗЬ уже написал, шо ты умышленно! соврал, давай продолжай.... И меня зовсим нЫ эбёт твоё личное отношение к Солженицину, ты на вопросы отвечай ТВАРЬ!
Антиелена
Да нет, укросвинья, лохом родился, лохом ты и стал. Твое дело платить. За что - я выше писал.