Стало відомо, скільки Великобританії доведеться заплатити за Brexit
Политикаcomments.ua06 февраля 2020

Стало відомо, скільки Великобританії доведеться заплатити за Brexit

Законопроект про вихід Великобританії з Європейського союзу оцінюється в 130 млрд фунтів стерлінгів на початку 2020 року. Очікується, що ще 70 млрд фунтів стерлінгів, як очікується, будуть нараховані до кінця перехідного періоду.

Аналіз, проведений британським економістом з Bloomberg Есопомісѕ Деном Хенсоном, показує, що невизначеність через Brexit може і далі позначатися на бізнесі і самих британцях до кінця 2020 року.

Цифри з документа Палати громад показують, що чистий внесок Великобританії в бюджет Європейського Союзу і Європейської комісії в період з 1973 по 2018 рік склав близько 163 млрд фунтів стерлінгів. Зазначимо, що передбачуваний чистий внесок на 2019 рік становить 177 мільярдів фунтів стерлінгів. Тобто, 200 млрд фунтів стерлінгів за оцінками Bloomberg, – це на 23 млрд фунтів стерлінгів більше, ніж загальна вартість членства Великобританії в ЄС за 45 років.

Угода про Brexit встановлює, що Великобританія буде здійснювати платежі за "документами по розлученню". Очікується, загальна вартість складе близько 30 мільярдів фунтів стерлінгів у вигляді часткових платежів в ЄС протягом багатьох років. Управління по бюджетній відповідальності підрахувало, що основна частина цієї суми буде виплачена до 2022 року, але деякі невеликі платежі будуть здійснюватися до 2060 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
смешные эти итальяшки
Вот интересно сколько итальяшек мафиози откинулись от вируса? Это ж надо так зашкварится, не от пули а от гриппа))))
экстремизм
Статья 282, потише кацапы!
Весёлый Роджер
Вот многие меня тут осуждали, когда я призывал голосовать за Петю. А получается, я был прав, быстрее бы этот режим у вас рухнул. А это новое затуманивание глаз, а-ля президент Голобородько, тильки для тупых селюков прокатило – поверили. Вот же у вас создали тупое стадо – 75% поверили!!! Эх, ну нет слов! Ну протянет это какое-то время до новой диктатуры, там ыщо другого тай ыщо протянут. Иными словами – не бачить вам нормальной житти вже НИКОГДА! Можете обижаться на мэнэ, но я ны маю нычого личного, тильки констатация фактив! Ось воно як пановэ эуропейцы!
------------
буйность патриотов это игра по сценарию и патриоты у нас артисты клоуны.
--------
результаты референдума подделают. Как и проценты зе во втором туре.
---------
Главной национальной идеей должна быть не мова а средства производства ---земля заводы в чьих руках.Атак под жидовский лохотрон сдали свою землю .
--------------
на селах нет физически кому воевать