Политикаvlada.segodnya.uaSep 18

Стефанчук натякнув на конфлікт з Разумковим і пред'явив йому претензії

nk_hauz/AKTp5eSnR.webp

Останнім часом ставлення слуг народу до спікера парламенту змінилося, не все гаразд із ним і у першого віцеспікера

Перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів, що у нього з головою парламенту Дмитром Разумковим погіршилися стосунки останнім часом. Але на тлі чуток про відставку спікера поки не мітить на його місце. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна".

Передусім він прокоментував ймовірність звільнення Разумкова з посади, оскільки останнім часом "Слуги народу" все більше ним не задоволені. Стефанчук каже, що з ним ні президент, ні будь-хто інший не обговорював варіант із зайняттям місця спікера.

При цьому він відзначає, що останнім часом ситуація в парламенті змінилася і навіть натякнув на конфлікт з Разумковим.

"Будь-хто, хто перебуває або на (парламентської) трибуні, або в керівництві фракції – це делегати від "Слуги народу". Повинні завжди пам'ятати це і нести відповідальність за те, що сповідує наша партія. Що стосується особистого конфлікту (з Разумковим), не знаю, бачите його чи ні, ми з Дмитром, на жаль, останнім часом дуже мало бачимося, тому що я чомусь виявився відрізаним від усієї внутрішньої життєдіяльності парламенту. На якісь зустрічі запрошень я не отримую", – сказав Стефанчук.

Віцеспікер не виключив, що може наступного тижня очолити роботу парламенту, поки Разумков лікується від коронавірусу.

Також він пред'явив претензії Разумкову в прямому ефірі, нагадавши, що звертався до нього з проханням відправити законопроєкт про місцеві референдуми на розгляд "венеціанки".

"Цей законопроєкт напрацьовували представники всіх депутатських фракцій і груп, громадськість... І ми звернулися до вас з проханням..." – в цей момент Разумков перервав виступ свого заступника, на що Стефанчук попросив його не перебивати.
"Ви відповіли, що немає можливості, тому що вона (Венеціанська комісія. – Ред.) перевантажена. Я хочу запитати: якщо ми всі рівні і однакові, що змінилося за два місяці, що Венеціанська комісія перестала бути такою завантаженою... Ви відмовили (щодо законопроєкту про референдуми), а зараз (щодо олігархів) – не відмовили", – закінчив він.

На це Разумков відповів: "Аж шість разів, коли я до цього не відмовив, у вас не викликало запитань?".

Говорячи про сам законопроєкт про олігархів, віцеспікер ВР зазначив, що Венеціанська комісія є дуже повноважним і дуже важливим органом, і не можна її засипати спамом.

"Коли ми відправляємо ті законопроєкти, редакція яких до другого читання невідома, що не пророблялися щодо важливих речей і меседжів, щоб знати кінцеву точку... Тому що це новий законопроєкт і ніхто не знає, на який кінцевий результат ми вийдемо. Є важливі напрямки. Тому мені здається, що засипати спамом Венеціанську комісію – не зовсім правильно. Це і стало причиною моєї реакції", – резюмував Стефанчук.

Звідки у конфлікту "ростуть ноги"

Все почалося після того, як Дмитро Разумков направив до Венеціанської комісії законопроєкт про олігархів. Він погодився це зробити на прохання омбудсмена і всіх опозиційних фракцій, але відмовив у проханні не робити цього своїй рідної партії "Слуга народу".

Першим "збунтувався" голова фракції "СН" Давид Арахамія, який спочатку в коментарі журналістам наїхав на Разумкова, пообіцявши, що у них з головою парламенту буде розмова. Потім Арахамія продовжив його жорстко критикувати в прямому ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Потім на тій же програмі за справу взявся Стефанчук, який прямо там пред'явив претензії Разумкову, мовляв, нещодавно спікер відмовив йому у проханні передати законопроєкт про місцеві референдуми до Венеціанської комісії, а через якийсь час відправив туди олігархічний закон.

Варто зазначити, що ще днями, до конфлікту з законом про олігархів, Арахамія навідріз спростував чутки про можливе звільнення Разумкова.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Як видно з цього «інтелектуального» монологу, «рускоязычная челюсть” (https://www.youtube.com/watch?v=PID4PquZKKU )– це не єдина і не сама важлива ознака ураження, яке приніс «русский мир». Це ураження випрямило мозкові звивини у всіх агітаторів «русского мира» за винятком однієї, яку перетворило в глибоку западину. І якби не кремлівські «СКРЕПЫ» - весь мозок вже давно б розмазався по планеті.
Антиелена
Ленка-белка! Ты какие таблетки принимаешь? Красные или синие? Ты хоть слышала когда-нибудь про структуру ВВП и долю в нем реального сектора экономики? Если выбросить сегменты, работающие по формуле Д-Д' (фин. надстройки), и оставить только реальный сектор, то амэрика твоя далеко не первая!!! Дура ты и тупая пи@да, иди нахрен отсюда!!!
е
Елена, тупица, ну че ж молчишь про украинские перемоги не рассказываешь???
е
Ну ты тупая, смени методичку.... Уже куча ФАКТОВ и статей опровергающих твой бред..твоя Америка вон даже в пятерку стран с крупнейшими финансовыми запасами не вошла....ну ты тупая...
Елена
Всё там будет в Америке хорошо, никакого заката её не будет,с какого перепуга дураки думают что Америка загнётся,не принимаю,утрясут как всегда,мир никогда не стоял на месте,не бронзовел,да капитализм меняется, Роджер думает что капитализм-святой, двигатель прогресса,а он из нескольких политкоэкономичеких формаций,а перестали печатать чтобы не усугублять ситуацию,паника не нужна,Слава Америке!она первая экономика мира,это что-то да значит,а Роджер мерзавец,это значит что он презерватив.
УПС.
Гейропейская перспектива уже нас. Все в разрухе экологически чистое.
БРЭД
Да надо просто тела в кучу бросать - пусть птицы клюют будет еще чище.