Политикаuain.press19 июл.

Суд арештував майно керівника “РИА Новости Украина” Вишинського

Суд наклав арешт на квартиру, два автомобілі та майно. Усе це вилучили під час санкціонованих обшуків, – повідомила прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик у коментарі для агентства “Інтерфакс-Україна”. Арешту підлягає квартира площею 71,6 квадратних метра, яку правоохоронці обшукали у квітні 2018 року. А також арештували автомобілі “Mitsubishi”, “Ssang Yong” та гараж-елінг площею 67,9 квадратних метра. Нагадаємо: чоловіка затримали 15 травня за підозрою у державній зраді. Через два дні, 17 травня, суд заарештував його на два місяці. Сам Вишинський заявив, що відмовляється від громадянства України і просить допомоги у президента РФ Володимира Путіна. У слідстві йдеться, що навесні 2014 року генеральний директор МИА “Россия сегодня” Дмитро Кисельов призначив Вишинського керівником українського представництва цієї структури. СБУ мають докази: Вишенський та ще декілька журналістів їздили до окупованого Криму та писали матеріали, які виправдовували анексію півострова та приєднання до Росії. За це він отримав медаль (закритим указом від президента РФ) “За повернення Криму”. 2 липня перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко назвала прізвища 23 засуджених або заарештованих в Україні громадян РФ, серед них Вишинський. У ГПУ стверджують, що “Росийское информационное агентство новости Украина” протягом чотирьох років існувало в Україні нелегально – без передбаченої Законом України “Про інформаційні агентства” державної реєстрації.

💬 Последние комментарии
е
Да он ссыкло, воин диванный...уже выяснили..
Масик
Ну да, путь к демократии без снарядов не возможен. Демократия - она такая демократия... А может такая демократия и нах не нужна? А чехи, оказывается, те ещё говнюки.
Масик
Сравнил х..й с пальцем... Ха! Кого у нас тут тока нету, ДБ: Черчилль (По), Тэтчер (Ю), Пиночет (Гриценко?). Теперь вот "Рейган" обнаружился, точнее было бы Рыган (ударение на Ы). А по сути - даже на обосранные пародии этих политиков не тянут, дешевки.
Золотарь
Желаю тебе, мразь укропская, сдохнуть на Донбассе, как последний вшивый рагуль!
Каменяр
ХОХУ, ти претензії щодо початку та продовженню війни на Донбасі направляй ХУЙЛУ, прямо в кремль московський)
Каменяр
путін в РАЙ буде відправляти РУССКОЯЗИЧНЫЕ ЧЕЛЮСТИ. Я, думаю, це вас готують на убой....
Золотарь
Ну Ленка-а-а..., опять каменяру все дала! Я хочу тебя в ...опу! Соберись с духом или с чем там... Я уже в пути!
Авторские статьи